reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cieszę się że wszystko OK :blink: Mówiłam Ci że wszystko z Twoimi Kruszynkami będzie dobrze :tak: Jutro moja kolej na 8:30 mam wizytę, pewnie odezwe się też dużo później bo jeszcze dostanę wlew z intralipidu a to jakieś 2h poleci. Ale zaraz jak tylko wrócę do domku to dam znać :tak:
Trochę ryzykuje ta Twoja doktorka z tymi lekami tym bardziej że progesteron dopiero później będzie produkowany przez łożysko...
No ale oni chyba wiedzą co robią...Pewnie też bym duphaston nie odłożyła...
Po co dostajesz Intralipid? Na NK? Dużo ich miałaś?
 
Gratki Joko :) taka wiadomość to i dla nas podtrzymanie na duchu. Gratuluje niech beta dalej rośnie i rośnie
emoji4.png
i zaraz zobaczysz serduszko :D

Klodine, Adunnnia powodzenia jutro, kciuki trzymam. A jak się czujecie, jakieś objawy sie pojawiły?
 
reklama
Do góry