reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny życzę wszystkim aby te święta były ostatnimi w niepełnym składzie, aby każdej spełniło się najwieksze marzenie, by 2017 był rokiem naszych małych pociech i bąbelków :-) Mam nadzieję, że za rok o tej porze każda z nas będzie mamą z dzickiem na rączkach lub w brzuszku:-) Buziaki dziewczyny:-*
 
Jeszcze te sa wspaniale.
Króliczki [emoji7][emoji12]
1492204401-aaaaaa.jpeg

Tu akurat z masy cukrowej.

Tamte owieczki robi sie z pianek do jedzenia [emoji1303][emoji213]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Otwieraj mufiniarnie
 
Jeszcze wam powiem że mój lekarz jest najcudowniejszym człowiekiem jakiego znam. Na wczorajszej wizycie powiedział że on nas od siebie nie wygrania ale ze nie ma sensu aby on prowadził moja ciaze. Z powodu kilometrów i kosztów. Kazał iść mi na NFZ i polecił lekarza. Jeszcze tylko będzie 1 wizyta 12 maja bo chce pokierować mnie na papa do poleconego lekarza i wie że u mnie w mieście nie wykonują. Aż szkoda mi od niego odchodzić. Ale zawsze mogę pisać i dzwonić do niego.
 
no hej dziewczyny jak tam dzisiaj samopoczucie?jak tam Wasze swieconki?moja juz gotowa:)
jeszcze mnie czeka dzisiaj troche gotowania,ale moj luby napewno mi pomoze bo nie chce zeby sie przemeczała:) a u Was jak przygotowania do Swiat?A moze wyjezdzacie do bliskich?My bedziemy we dwoje i raczej nigdzie sie nie wybieramy:)
 
reklama
Jeszcze wam powiem że mój lekarz jest najcudowniejszym człowiekiem jakiego znam. Na wczorajszej wizycie powiedział że on nas od siebie nie wygrania ale ze nie ma sensu aby on prowadził moja ciaze. Z powodu kilometrów i kosztów. Kazał iść mi na NFZ i polecił lekarza. Jeszcze tylko będzie 1 wizyta 12 maja bo chce pokierować mnie na papa do poleconego lekarza i wie że u mnie w mieście nie wykonują. Aż szkoda mi od niego odchodzić. Ale zawsze mogę pisać i dzwonić do niego.
kochana to faktycznie dobry i uczciwy lekarz:D Zdaje sobie sprawe z tego ile pieniazkow na to idzie i rozumie,ze dojezdzanie jest uciazliwe i meczace:) super,ze tak podszedl do sprawy:)
 
Do góry