reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam was wszystkie :-)
Dam sobie chyba narazie spokoj z zaglądaniem na forum i odezwe sie pod koniec kwietnia jak zacznę stymulacje.
Niestety ja strasznie przezywam całą tą sytuacje i przez to wszystko juz musialam odwiedzic pogotowie...kołatanie serca i dusznosci...a przyczyną jest nerwica i juz dostalam tabletki uspokajające. Dlatego dam sobie spokoj z doczytywaniem i domyslaniem się co bedzie gdyby...( zresztą mój mąz zabrania mi myslenia o tym )
Życzę wam dziewczynki powodzenia !!! :-) i do uslyszenia w maju ! :-)
Kochana miałam to samo przed transferem myślałam, że już go nie będzie, trzymaj się wiem co czujesz
 
Witam was wszystkie :-)
Dam sobie chyba narazie spokoj z zaglądaniem na forum i odezwe sie pod koniec kwietnia jak zacznę stymulacje.
Niestety ja strasznie przezywam całą tą sytuacje i przez to wszystko juz musialam odwiedzic pogotowie...kołatanie serca i dusznosci...a przyczyną jest nerwica i juz dostalam tabletki uspokajające. Dlatego dam sobie spokoj z doczytywaniem i domyslaniem się co bedzie gdyby...( zresztą mój mąz zabrania mi myslenia o tym )
Życzę wam dziewczynki powodzenia !!! :-) i do uslyszenia w maju ! :-)
W takim razie spokoju ci zyczymy. Wiesz gdzzie nas szukasz pod koniec kwietnie! 3maj sie!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niedługo Twoje bliźniaki będziemy oglądać :) dziękuję kochana :* a jak tam u Ciebie? Jak się czujesz?
Czuję się dobrze :-) bóle w krzyzu i brzucha ale tak musi być maluszki muszą mieć miejsce na 9 miesięcy. Lodówka należy tylko do mnie hehe, no i cały czas śpię :-), bardzo się cieszę, że nie pracuje, że staram się zapewnić moim malucha jak najlepsze warunki. A Ty jak sie już czujesz ma tym etapie?
 
Dziewczyny a czy po 1 obumarłej ciąży naturalnej i jednym nieudanym transferze gdzie wszystko było niby ok sprobowalybyscie podejść do transferu jeszcze raz? czy raczej poszły skonsultować juz ta immunologie?
Mnie tak dobija każde niepowodzenie ze nie umiem sobie zupełnie poradzić ze sobą :(
Troche "mala" ilosc niepowodzen. Moze to byc immunologia, ale moze byc i przypadek. Dopiero po 2 poronieniach mozna podejrzewac, ze to moga byc poronienia nawykowe. A 1 transfer do tego, to tez troche malo. To zalezy od Ciebie, bo mozesz sprawdzic immunologie, a mozesz i zaczekac. Poronienia spowodowane problemami z immunologia to glownie te do 10 tyg ciazy. Najczesciej 6-8 tydzien. Jesli poronienie bylo po 1ym trymestrze, to tez mniejsze podejrzenie, ze to cos z immunologii.
 
Witam was wszystkie :-)
Dam sobie chyba narazie spokoj z zaglądaniem na forum i odezwe sie pod koniec kwietnia jak zacznę stymulacje.
Niestety ja strasznie przezywam całą tą sytuacje i przez to wszystko juz musialam odwiedzic pogotowie...kołatanie serca i dusznosci...a przyczyną jest nerwica i juz dostalam tabletki uspokajające. Dlatego dam sobie spokoj z doczytywaniem i domyslaniem się co bedzie gdyby...( zresztą mój mąz zabrania mi myslenia o tym )
Życzę wam dziewczynki powodzenia !!! :-) i do uslyszenia w maju ! :-)
Powodzenia w dalszych działaniach[emoji4] trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na maj i informacje [emoji110] [emoji4] moze sie gdzies miniemy w gamecie.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czuję się dobrze :-) bóle w krzyzu i brzucha ale tak musi być maluszki muszą mieć miejsce na 9 miesięcy. Lodówka należy tylko do mnie hehe, no i cały czas śpię :-), bardzo się cieszę, że nie pracuje, że staram się zapewnić moim malucha jak najlepsze warunki. A Ty jak sie już czujesz ma tym etapie?
Też dobrze, spac bym mogła cały dzień :) jak przychodzi wieczór to jestem mega zmęczona, póki co żadnych mdłości, czasem bolą jeszcze plecy ale nie narzekam, tak jak mówisz maluszek robi sobie miejsce na 9 miesięcy, tzn już na 7,5 :) jestem bardzo szczęśliwa :)
 
reklama
Jakim antybiotykiem to leczyliscie przez ile dni i jaki byl odatep do kolejnych badan nasienia? Glownie chodzi mi o to jak dlugo trzeba odczekac po kuracji zeby zrobic wynik kontrolny nasienia czy faktycznie sa to 3 miesiace ?
Ten czas mnie najbardziej przeraza chcielismy zaczac w maju a tu taka kloda pod nogi :(
2 tygodnie leczenie 2x dziennie doxycilina ja i masz po 2 tyg ponowny badanie 3 dni czekałam na wynik i wszystko jest ok.
 
Do góry