reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny nie mogę spać. Naczytalam się o hiperstymulacji i panikuję. Mialyscie tak któraś? I czy może badałyście poziom estradiolu? U mnie wynosi on 2300 i lekarz odpisał tylko, ze jest ok. Drażni mnie jego podejście. Chcialabym jasniejszych odpowiedzi. Tym, ze mam hiperke też jakoś tak się nie przejął i sama szukam info co z tym począć. Boję się...[emoji22]
Pij duzo wody i jedz bialko.
 
A czy to może zagrozić utratą Maluszków? Nawet nie wiem, czy mam leżeć, czy nie? Co pić co jeść? Gdzieś wyczytałam, że dziewczyny biorą esseliv forte żeby chronić wątrobę. Do lekarza nie zadzwonię zapytać, czy mogę, bo znowu usłyszę, że panikuję. No łatwo powiedzieć!
Nie no ciazy sie przez to nie traci. Ale obserwuj siebie problemy z oddychaniem czy z oddawaniem moczu sa wskazanien do hospitalizacji
 
Dziewczyny kiedy byłyscie na pierwszym usg po transferze? Ja dzisiaj idę do mojego gina po tabletki bo mi się kończą, dzisiaj 18dpt coś tam już będzie widać? Wizytę w klinice mam w poniedziałek ;)
 
Dziewczyny kiedy byłyscie na pierwszym usg po transferze? Ja dzisiaj idę do mojego gina po tabletki bo mi się kończą, dzisiaj 18dpt coś tam już będzie widać? Wizytę w klinice mam w poniedziałek ;)

Ja mialam pierwsze usg 19dpt, byl pecherzyk ciazowy i zoltkowy [emoji4] i pani dr powiedziala mi, ze zarodek ma ok 1mm, ale ja go tam nie widzialam [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niejedna kobieta podchodzi z takim amh do procedury i nikt nie zmusza do robienia diagnostyki zarodkow. Niech sobie pani szanowna doktor zrobi diagnostyke swoich
Mi wczoraj doktor powiedziała ze mam ryzyko 60% urodzenia chorego dziecka bo amh jest niskie nigdzie nie znalazlam konkretnej informacji ze niskie amh kwalifikuje jedynie do pgd zwlaszcza ze my robilismy badania genetyczne i jest ok w rodzinie nikt nie choruje nigdy nie mialam poronien z niewiadomych przyczyn zastanawia mnie jedno na jakiej podstawie okreslila ze moje amh da mi 60% ryzyka. Zmieniam lekarza i chcę sie poradzic innego jakie jest naprawdę ryzyko. To rozumiem ze kazda kobieta z niskim amh musi robic pgd zarodkow?ze strony mojej doktor czuje wywieranie presji na kosztowne badania. My mamy jeden zarodek ktory do wczoraj mial klase 3B dzis sie dowiem czy nadal walczy.
 
Dziewczyny, jestem happy :) Od pierwszego dnia cyklu startuję z długim protokołem czyli zaczynam antyki - najpóźniej w poniedziałek to się wydarzy ;)

Jednak techniki zamrażania i późniejszego wykorzystania oocytów są jeszcze mało efektywne także zdecyduję się na zapłodnienie 6 komórek a resztę pewnie wywalimy.

Jeszcze mam zrobić AMH (do refundacji leków) i morfologię - do punkcji. W końcu dołączę do Was :p

Kto zaczyna ze mną? :rofl:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, jestem happy :) Od pierwszego dnia cyklu startuję z długim protokołem czyli zaczynam antyki - najpóźniej w poniedziałek to się wydarzy ;)

Jednak techniki zamrażania i późniejsze ich wykorzystanie oocytów są jeszcze mało efektywne także zdecyduję się na zapłodnienie 6 komórek a resztę pewnie wywalimy.

Jeszcze mam zrobić AMH (do refundacji leków) i morfologię - do punkcji. W końcu dołączę do Was [emoji14]

Kto zaczyna ze mną? :rofl:
Super czekalam od wczoraj na wiadomość od Ciebie [emoji4] czyli teraz tylko do przodu i po kropeczki [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry