reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cudownie!!!! Witaj na świecie Nicole!!! :) gratulacje!! :)

Chodzę do dr Siejkowskiego, ale podobno podczas in vitro ze wszystkimi będę miała do czynienia, zobaczymy ;)

Chętnie będę szła równolegle z Tobą :) Mam termin @ na 3.04 i będę miała długi protokół czyli transfer dopiero w maju. Ty też długi czy jeszcze nie wiesz?
Ja bede miała krotki protokół. Mam nadzieje ze uda sie zacząć w kwietniu, ze nie bedzie jakis torbieli np przed rozpoczęciem stymulacji... tym sie stresuje ze cos nieoczekiwanie stanie nam na drodze i miesiąc w plecy..



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Moje Amh wynosi 0,2 i w grudniu 36lat tak reszta wynikow ok troszke prolaktyna podwyższona.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
To idziemy razem przez tę drogę ;) U mnie reszta wyników też ok tylko ta rezerwa już do bani...

Tez wlasnie skonczylam antykoncepcje i biore zastrzyki gonapeptyl i menopur 300j. Dzis jestem po trzeciej dawce menopur i troszke w prawej pachwinie ciagnie a tak ok apetyt mam za dwóch pewnie przytyje:/

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
To ja nie mam większego apetytu ale czuje trochę brzuch i głowa mnie boli - ale to może urojone objawy, nie wiem.
To szklaneczka wody za nasze ratowane jajeczka :)

Ja miałam Elonve jako pierwszy zastrzyk w 2 dzień cyklu
I jak u Ciebie wyglądała cała droga? jak się po Elonvie czułaś?
 
To idziemy razem przez tę drogę ;) U mnie reszta wyników też ok tylko ta rezerwa już do bani...


To ja nie mam większego apetytu ale czuje trochę brzuch i głowa mnie boli - ale to może urojone objawy, nie wiem.
To szklaneczka wody za nasze ratowane jajeczka :)


I jak u Ciebie wyglądała cała droga? jak się po Elonvie czułaś?
Dokladnie .Mi powiedzieli w klinice na pierwszej wizycie ze mamy ok 6%szansy na ivf z wlasnymi zarodkami bo u mnie kiepsko a u meza slaba jakosc nasienia ale po lekach troche szanse zwiększyły sie z 12%. Ale czy przy tak niskiej szansy sie uda to nie jestem pewna.
 
To idziemy razem przez tę drogę ;) U mnie reszta wyników też ok tylko ta rezerwa już do bani...


To ja nie mam większego apetytu ale czuje trochę brzuch i głowa mnie boli - ale to może urojone objawy, nie wiem.
To szklaneczka wody za nasze ratowane jajeczka :)


I jak u Ciebie wyglądała cała droga? jak się po Elonvie czułaś?
Po Elonvie ok później już pod koniec stymulacji czułam jajniki ale to jest normalne :-) ale wydaje mi się, że przez nią miałam tyle jajeczek.
W drugi dzień cyklu Elonva później ovitrelle i puregon takie leki miałam podczas stymulacji. Jedyny minus to cena Elonvy
 
Po punkcji jajniki pobolewają. A tak poza tym to w porządku. Dziś w trakcie transferu zabolało mnie trochę, ale do zniesienia. W poniedziałek mam dzwonić do kliniki i dowiem się co z resztą moich Kropeczek. Teraz leżę z okładem z altacetu na brzuchu i oglądam głupoty w tv żeby nie myslec
Będzie dobrze, Oska!
 
Dziewczyny pytające o tryb życia po transferze - u mnie był normalny, tylko lekko zwolniony. Chodziłam do pracy, zajmowałam się 2,5-latkiem, gotowałam, sprzątałam i miałam dodatkową pracę na zlecenie. Tyle tylko, że nie podnosiłam synka...
Mokate, a w pozniejszym czasie zaczelas podnosic synka? Czy do tej pory go nie podnosisz?
 
Dokladnie .Mi powiedzieli w klinice na pierwszej wizycie ze mamy ok 6%szansy na ivf z wlasnymi zarodkami bo u mnie kiepsko a u meza slaba jakosc nasienia ale po lekach troche szanse zwiększyły sie z 12%. Ale czy przy tak niskiej szansy sie uda to nie jestem pewna.
Trzeba być dobrej myśli i próbować, żeby potem nie mieć do siebie pretensji. Ja też mam wiele wątpliwości, czy wszystko się uda? Będziemy w ciąży nie może być inaczej!!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po Elonvie ok później już pod koniec stymulacji czułam jajniki ale to jest normalne :-) ale wydaje mi się, że przez nią miałam tyle jajeczek.
W drugi dzień cyklu Elonva później ovitrelle i puregon takie leki miałam podczas stymulacji. Jedyny minus to cena Elonvy
Może i ja coś uratuje [emoji5] a cena owszem...powala...

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mokate, a w pozniejszym czasie zaczelas podnosic synka? Czy do tej pory go nie podnosisz?
Staram się nie podnosić, co najwyżej siedząc na łóżku sadzam go sobie na kolanach. Ale nie noszę na rękach, nie podnoszę z ziemi kiedy stoję. On już waży 15 kg, więc nie tak mało. Moja koleżanka z kolei nosiła synka w podobnym wieku do samego końca ciąży i nic jej nie było. Mój Piotruś rozumie, że mama nie może go nosić, bo ma w brzuszku braciszka i w ogóle się tego nie dopomina, wręcz siedząc mi na kolanach dopytuje, czy nie zgniecie dzidziusia, więc jest mi łatwiej go nie nosić.
 
Do góry