reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

7 dpt i 5 dniowy zarodek
Moim zdaniem to plamienie implantacyjne. 6dpt konczy sie proces imolantacji i rozpoczyna sie produkcja bety. Dzisiaj juz by wyszla betahcg. Ale ja wrozka tez nie jestem:p ogólnie ten czas dobrze rokuje jezeli chodzi o plemienia powyżej 10dpt juz rokujs plemienia gorzej.
 
reklama
Jak byłam w ciąży na ból gardła brałam tamtym Verde to słabsze. Ciężarne mogą to brać. Idź ewentualnie do lekarza.

Czy któraś z Was była stumulowana Elonva? Ja właśnie we wtorek ja aplikowałam a w niedzielę Cetrotide i poniedziałek wizyta. Boję się tego przestymulowania strasznie...no i niestety leki mam nierefundowane.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom



Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Obserwuje was i te forum troche mnie podnosi na duchu zwlaszcza widząc tyle pozytywnych wpisów. Zycze wszystkim powodzenia :) i trzymam kciuki. Ja jestem w trakcie stymulacji w poniedziałek mam pierwsza kontrole. Troche sie obawiam czy stymulacja pomoze na mnie:( mam bardzo niska rezerwe jajników.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w 2013 miałam podany zarodek 4AA i teraz tu mi biega po pokoju i bije -bunt 3 latka ;)
Ale czasem i takie zarodki się nie implantuja. Nawet pewniak 5AA ma szanse niższe niz 80%. A z forum znam historie upartych morul, wczesnych blastocyst które dawały radę i biegają teraz po świecie:-) każdy zarodek w 5 dobie to mistrzunio:-) u nas wszystkie byly piękne do 3doby zawsze. .
 
Witam dziewczyny. Obserwuje was i te forum troche mnie podnosi na duchu zwlaszcza widząc tyle pozytywnych wpisów. Zycze wszystkim powodzenia :) i trzymam kciuki. Ja jestem w trakcie stymulacji w poniedziałek mam pierwsza kontrole. Troche sie obawiam czy stymulacja pomoze na mnie:( mam bardzo niska rezerwe jajników.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć. A jakie masz wyniki bo u mnie też już wyczerpująca się rezerwą. Amh 0.5 i fsh ok 15 mam 36 lat. W ostatnim cyklu brałam antykoncepcje i od wtorku Elonve właśnie. Jak się czujesz?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem to plamienie implantacyjne. 6dpt konczy sie proces imolantacji i rozpoczyna sie produkcja bety. Dzisiaj juz by wyszla betahcg. Ale ja wrozka tez nie jestem:p ogólnie ten czas dobrze rokuje jezeli chodzi o plemienia powyżej 10dpt juz rokujs plemienia gorzej.
Ale te dane to dla młodszych zarodków, nie dla blastocyst, one implantuja się chyba w ciągu 48 godzin
 
Dziewczyny pytające o tryb życia po transferze - u mnie był normalny, tylko lekko zwolniony. Chodziłam do pracy, zajmowałam się 2,5-latkiem, gotowałam, sprzątałam i miałam dodatkową pracę na zlecenie. Tyle tylko, że nie podnosiłam synka,nie brałam gorących kąpieli, a zakupy nosiłam te lżejsze. Właśnie zaczęłam 6 miesiąc ciąży. Myślę, że jeśli ma się udać, to się uda, a jeśli nie, to nawet leżenie plackiem nic nie zmieni. Trzeba wierzyć, modlić się i normalnie żyć, bez rozczulania się nad sobą.
 
Cześć. A jakie masz wyniki bo u mnie też już wyczerpująca się rezerwą. Amh 0.5 i fsh ok 15 mam 36 lat. W ostatnim cyklu brałam antykoncepcje i od wtorku Elonve właśnie. Jak się czujesz?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Moje Amh wynosi 0,2 i w grudniu 36lat tak reszta wynikow ok troszke prolaktyna podwyższona.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje Amh wynosi 0,2 i w grudniu 36lat tak reszta wynikow ok troszke prolaktyna podwyższona.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez wlasnie skonczylam antykoncepcje i biore zastrzyki gonapeptyl i menopur 300j. Dzis jestem po trzeciej dawce menopur i troszke w prawej pachwinie ciagnie a tak ok apetyt mam za dwóch pewnie przytyje:/

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale czasem i takie zarodki się nie implantuja. Nawet pewniak 5AA ma szanse niższe niz 80%. A z forum znam historie upartych morul, wczesnych blastocyst które dawały radę i biegają teraz po świecie:-) każdy zarodek w 5 dobie to mistrzunio:-) u nas wszystkie byly piękne do 3doby zawsze. .
Tak ,to dużo zależy od organizmu kobiety,najważniejsze żeby się udało :tak:
 
Do góry