reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A feminbion natal 1 jest tańszy od 2. W ogóle polecam zamawiać online bo wychodzi mi z 10zł taniej na opakowaniu niż w aptece


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
reklama
moja beta 77,4:)
smile.gif
nie wierze nie wierze!!

Nie wiem jak to dalej będzie, mam nadzieję że dobrze:) Ciesze się że w końcu zaskoczyło! W Poniedziałek znów zbadam wynik i mam nadzieję że będzie przyrastać.

Objawy? Żadne, nawet na moment nie zakłuł mnie brzuch, nic a nic, piersi bolały umiarkowanie, od wczoraj trochę mocniej, ale w poprzednim nieudanym crio bolały mnie o wiele wiele mocniej.

Dziękuję Św. Józefowi...modliłam się do niego...wiem że mi pomógł, po prostu to wiem:)
Wiara czyni cuda! :) ogromnie się ciszę z Waszych sukcesów :D serducho się raduje! [emoji176][emoji176][emoji176]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
moja beta 77,4:)
smile.gif
nie wierze nie wierze!!

Nie wiem jak to dalej będzie, mam nadzieję że dobrze:) Ciesze się że w końcu zaskoczyło! W Poniedziałek znów zbadam wynik i mam nadzieję że będzie przyrastać.

Objawy? Żadne, nawet na moment nie zakłuł mnie brzuch, nic a nic, piersi bolały umiarkowanie, od wczoraj trochę mocniej, ale w poprzednim nieudanym crio bolały mnie o wiele wiele mocniej.

Dziękuję Św. Józefowi...modliłam się do niego...wiem że mi pomógł, po prostu to wiem:)
Wielkie gratulacje dla nowej ciężarówki :) w przeciwieństwie do Ciebie u mnie urodzaj objawów. Bóle brzucha w 4,5 i 7 dpt. Wielka ochota na seks. Jak nigdy w życiu. Od wczoraj niewielkie zawroty głowy i brak apetytu i teraz delikatne bóle podbrzusza. Od 2 dni wielki płacz bo mam niski progesteron i myślałam, że się nie udało. Lekarza nie zmartwil jego poziom (9ng/ml) i kazał zwiększyć dawkę luteiny i duphastonu. Powiedział że to dolna granica normy ale norma. Oby było dobrze.
 
Wielkie gratulacje dla nowej ciężarówki :) w przeciwieństwie do Ciebie u mnie urodzaj objawów. Bóle brzucha w 4,5 i 7 dpt. Wielka ochota na seks. Jak nigdy w życiu. Od wczoraj niewielkie zawroty głowy i brak apetytu i teraz delikatne bóle podbrzusza. Od 2 dni wielki płacz bo mam niski progesteron i myślałam, że się nie udało. Lekarza nie zmartwil jego poziom (9ng/ml) i kazał zwiększyć dawkę luteiny i duphastonu. Powiedział że to dolna granica normy ale norma. Oby było dobrze.

Gratuluję:) a jakie miałaś dawki?
 
Ja również przyłączam cie do gratulacji i życzę masę cierpliwości do wizyty serduszkowej a później do każdej kolejnej.
Bolątko za Ciebie trzymam kciuki ✊✊
Wierzę w Twojego kropcia!
 
reklama
Do góry