reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana Gratuluję tak się cieszę cudowne uczucie, ale już staram się wyciszyć emocje...mi też nie kazała zrobić bety drugiej, ale też sama zrobię w czwartek lub piątek. Ilu dniowe miałaś zarodki i w którym dniu po transferze jesteś przypomnij mi? Ja miałam tylko jeden zarodek.

Ja tez powoli sie uciszam! Ja mialam dwa 5-dniowe. Umowilam sie na bete na piatek! Transfer mialam 29 grudnia!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, jestem 4 dzień po criotransferze 5 dniowej blastki 4aa..ech niestety mój organizm nie daje mi żadnego sygnału... tak jak przy poprzednim nieudanym crio, czuje się jak zawsze, jakbym w ogóle transferu nie miała:( czy któraś z was nie miała żadnych objawów po crio a jednak się udało? Żadne objawy mam na myśli nic, dosłownie nic, nawet najmniejszego ciągnięcia/zakłucia w brzuchu.

Dziubek nie poddawaj sie, ja na poczatku nic nie czulam, dopiero kolo 8 dnia po transferze. A wiec glowka do gory i sie relaksuj!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje kochane, ja po wizycie.
Wygląda na to, że dzidzia zdrowiutka, wyniki papp-a skorygowane (1:669 zd), wszystko w najlepszym porządku, lekarka zadowolona, tylko zdjęcia nie mogła zrobić. Wizyta w ogóle super przebiegała.
No i już wiemy: będziemy mieć synka! [emoji813][emoji813][emoji813]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiadomosc. Najwazniejsze ze synus zdrowy. A na zdjecie poczekamy
 
Witam, jestem 4 dzień po criotransferze 5 dniowej blastki 4aa..ech niestety mój organizm nie daje mi żadnego sygnału... tak jak przy poprzednim nieudanym crio, czuje się jak zawsze, jakbym w ogóle transferu nie miała:( czy któraś z was nie miała żadnych objawów po crio a jednak się udało? Żadne objawy mam na myśli nic, dosłownie nic, nawet najmniejszego ciągnięcia/zakłucia w brzuchu.
4 dpt crio to ja też nie miałam żadnych bólów ani objawów mnie brzuch bolał dopiero w 8 dpt jak miałam implantacje ale u mnie blastka się jeszcze podzieliła i miałam pozna ta implantacje ale do tego dnia nie miałam nic i czułam się super świetnie jakbym nie miała żadnego transferu także spokojnie
 
Witam, jestem 4 dzień po criotransferze 5 dniowej blastki 4aa..ech niestety mój organizm nie daje mi żadnego sygnału... tak jak przy poprzednim nieudanym crio, czuje się jak zawsze, jakbym w ogóle transferu nie miała:( czy któraś z was nie miała żadnych objawów po crio a jednak się udało? Żadne objawy mam na myśli nic, dosłownie nic, nawet najmniejszego ciągnięcia/zakłucia w brzuchu.
Hej.
Ja tez przy 2 crio nie mialam objawow... Bylam pewna ze nic z tego na dodatek bardzo slaba blastka byla... A beta wyszla wysoka i teraz jestem w 18tc:) tak wiec brak objawow o niczym nie swiadczy;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanko o estradiol, bo w sumie ja caly czas biore bo lekarz w Invicie kazal mi do 12 stycznia brac ale jak dzisiaj zrobilam wynik to estradiol jest 4,664. Wiecie co to oznacza? Dlaczego jest tak wysoki? Progesterone mam 35.3 i tak jak mowilam bete 135. Dlaczego estradiol taki wysoki i co to oznacza? Dzieki ogromniaste.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.
Ja tez przy 2 crio nie mialam objawow... Bylam pewna ze nic z tego na dodatek bardzo slaba blastka byla... A beta wyszla wysoka i teraz jestem w 18tc:) tak wiec brak objawow o niczym nie swiadczy;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

dziękuję za odp. dałaś mi nadzieję:) i do tego jeszcze chyba ten sam lekarz doktor Czech Gdynia Gameta?
 
Kreatola gratulacje :-) fajnie że wiesz już że będzie synek :-) Będziesz miała parkę w domu :biggrin2:
Dziewczyny po dzisiejszym betowaniu gratulacje :-) oby tak dalej w 2017 się działo ;)
Jak ja bym chciała być na waszym miejscu
 
reklama
Witam, jestem 4 dzień po criotransferze 5 dniowej blastki 4aa..ech niestety mój organizm nie daje mi żadnego sygnału... tak jak przy poprzednim nieudanym crio, czuje się jak zawsze, jakbym w ogóle transferu nie miała:( czy któraś z was nie miała żadnych objawów po crio a jednak się udało? Żadne objawy mam na myśli nic, dosłownie nic, nawet najmniejszego ciągnięcia/zakłucia w brzuchu.
Hej. Ja miałam 3 criotransfery. Dopiero trzeci z blastką 4AA się udał :) Poprzednie blastki to 4BB i 4AB. Po nie udanych transferach czułam wszystko! A po udanym nic. Cisza :) pozytywny test sikany wyszedł mi już 6 dpt :) a dzisiaj mamy 11 tc :) wszystko będzie dobrze trzymam za Ciebie mocno kciuki! :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry