reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Joanna gratulacje, trzymam kciuki za wysoką betę jutro. Za wszystkie 3 zreszta trzymam.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Trzymam kciuki za wszystkie ktore jutro betują :-) Dziewczyny beda wysokie bety :-) Powodzenia!!!
Jak póki co czekam na @ i nie wiem kiedy ona teraz bedzie. Może ktoś mi doradzi kiedy mogę się jej spodziewać. Miałam histeroskopowo usuwanego polipa z wyłyżeczkowaniem w miejscu polipa w 13dc, po zabiegu 4 dni lekko plamiłam.Planowo @powinnam mieć 15 dni po zabiegu czy bedzie w terminie ? Moze któraś może mi coś doradzić z własnego doświadczenia, jak miałyście ???
 
Trzymam kciuki za wszystkie ktore jutro betują :-) Dziewczyny beda wysokie bety :-) Powodzenia!!!
Jak póki co czekam na @ i nie wiem kiedy ona teraz bedzie. Może ktoś mi doradzi kiedy mogę się jej spodziewać. Miałam histeroskopowo usuwanego polipa z wyłyżeczkowaniem w miejscu polipa w 13dc, po zabiegu 4 dni lekko plamiłam.Planowo @powinnam mieć 15 dni po zabiegu czy bedzie w terminie ? Moze któraś może mi coś doradzić z własnego doświadczenia, jak miałyście ???
Może Ci się lekko spóźnić. Ja tak miałam.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bonia, trzymam ogromne kciukasy. Badz dobrej mysli, jeszcze nic nie przekreslone. Slyszalam ze niektore testy sa cholery i nie wykazuja jak beta nie jest super wysoka!!!! Daj
koniecznie znac po tescie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana serdeczne gratulacje! Piękny test!
Ja właśnie w szpitalu,krew poszła do badania. Dam znać jak będzie wynik.
 
reklama
Do góry