reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie niestety szału nie ma...
Z 5 zapłodniły się tylko dwie, więc podobny wynik jak poprzednio.
Bierzemy co się da i kończymy przygodę z in vitro.
Mam nadzieję ze będzie cokolwiek do brania...bo jeszcze te podziały do 3 doby...
Na razie idę się użalać nad sobą.
:(
 
reklama
U mnie niestety szału nie ma...
Z 5 zapłodniły się tylko dwie, więc podobny wynik jak poprzednio.
Bierzemy co się da i kończymy przygodę z in vitro.
Mam nadzieję ze będzie cokolwiek do brania...bo jeszcze te podziały do 3 doby...
Na razie idę się użalać nad sobą.
:(
Kochana ja miałam tylko dwa pęcherzyki i tylko w jednym komórkę i z tego jakimś cudem jeden zarodek, który mam nadzieję że beta potwierdzi ciąże...głowa do góry proszę Cię nie załamuj się będzie dobrze!!
 
A wiec sie odwazylam test zrobic mimo tego ze sie strasznie balam ... i jest piekna kreseczka. Bynajmniej tak mi sie wydaje!

a05b17dd9eab2a698f75cea494d49098.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!! !
Miałaś jakieś objawy, bóle w tych ostatnich 10 dniach?
 
U mnie niestety szału nie ma...
Z 5 zapłodniły się tylko dwie, więc podobny wynik jak poprzednio.
Bierzemy co się da i kończymy przygodę z in vitro.
Mam nadzieję ze będzie cokolwiek do brania...bo jeszcze te podziały do 3 doby...
Na razie idę się użalać nad sobą.
:(
Jo_asia jeszcze nie jest wszystko przesadzone ze to juz koniec. Tak jak ci wczesniej pisalam liczy sie jakosc a nie ilosc.
U mnie z 7 zaplodnily sie tylko 2 i na 3 dobe zostala juz tylko jedna i profesorek powiedzial ze nie ma sensu mrozic w 3 dobie ( transfer odroczony za wysokie E2 ) i czekamy do 5 doby i przestala sie rozwijac i powiedzial ze to juz koniec ale postanowil zostawic jeszcze na jedna dobe i w 7 dobe zadzwonil ze powstala ladna blastka 4BB i zostala ze mna a dzis zaczol sie 27 tydz ciazy.
Wiec zycze ci tez tak walecznych kropek jaj moja.
 
U mnie niestety szału nie ma...
Z 5 zapłodniły się tylko dwie, więc podobny wynik jak poprzednio.
Bierzemy co się da i kończymy przygodę z in vitro.
Mam nadzieję ze będzie cokolwiek do brania...bo jeszcze te podziały do 3 doby...
Na razie idę się użalać nad sobą.
:(

U mnie bylo 9, zaplodnilo sie 6, do 3ciej doby dotrwala 1. Bylam zalamana. Jestem w 29tyg ciazy [emoji16]
Glowa do gory!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie niestety szału nie ma...
Z 5 zapłodniły się tylko dwie, więc podobny wynik jak poprzednio.
Bierzemy co się da i kończymy przygodę z in vitro.
Mam nadzieję ze będzie cokolwiek do brania...bo jeszcze te podziały do 3 doby...
Na razie idę się użalać nad sobą.
:(
Trzymam kciuki! Musisz wierzyć w swojego kropka..i wyluzuj się, lada dzień będziesz miała swojego kropeczka ze sobą [emoji6]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
Do góry