reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja juz po wizycie :) Kropuś ma 2,1 cm. Dzidzia dziekuje wszystkim ciociom za trzymanie kciuków. Pływa sobie w pecherzyku i przesyła moc buziaków :* :* :*
1483038021-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Mawila piękny widok:) trzymam za Was mocno kciuki!
Ja zobaczę mojego maluszka dopiero za 10 dni...juz się nie mogę doczekać:)
 
reklama
Ja juz po wizycie :) Kropuś ma 2,1 cm. Dzidzia dziekuje wszystkim ciociom za trzymanie kciuków. Pływa sobie w pecherzyku i przesyła moc buziaków :* :* :*
1483038021-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom



Ale cudeńko! !!! :rofl::rofl::rofl:
Kochana taki widok motywuje nas do działania i dążenia do spełnienia tego marzenia! Super ściskam mocno!!!
 
Trzymamy kciuki za piękne widoki w czasie wizyty i za same dobre wiadomości!!
Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


30: pixie_dixie - kontrola przed crio

31: jogo - test domowy

2017

02.01 - peeggy - wizyta u gin prowadzącego ciążę
02.01 - Ropuszka666 - criotransfer
03.01 - ambicja1987 - wizyta serduszkowa [emoji173][emoji173][emoji173]
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
05.01 - jo_asia79 - punkcja
07.01 - jo_asia79 - transfer
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
09.01 - liczka - wizyta przed crio
09.01 - bonia86 - betowanie 1
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - kropelka30 - USG
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
:)
Witaj!!!:)
Czesto zdala Sue przy nieplodnosci idiopatyczna (jak my), ze udaje sie od razu ,ja mam 37 i tez 4 lata staran ,w lipcu byl nasz 1 ivf udane Ale np z 17 kom(bardzo dobrze) 6 zarodkow (bardzo dobrze ) i tylko jeden zostal ;// (coreczka -24 tyg 6 dni );))))))
Trzymam
emoji110.png

Kurcze dziękuję Ci za słowa otuchy. Są mi naprawdę potrzebne. Jestem już tak podłamana całą sytuacją, że szok. Mąż już nie wie jak mnie pocieszać. Tobie z całego serducha gratuluję córeczki i życzę szczęśliwego rozwiązania.:)
 
Wczoraj moja koleżanka dostała liścia w twarz od ginekologa... załamana. Usunęli jej jeden jajowod a drugi okazał sie niedrożny [emoji24]
Fu*k jakie to wszystko jest do d*py


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj moja koleżanka dostała liścia w twarz od ginekologa... załamana. Usunęli jej jeden jajowod a drugi okazał sie niedrożny [emoji24]
Fu*k jakie to wszystko jest do d*py


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O matko, ale niedrożny w sensie że nic nie można zrobić czy będą jej udrażniać?
Kurcze, to byłby jakiś punkt zaczepienia.
 
reklama
Do góry