reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny , dziękuję za kciuki :) pewnie dzięki Wam wizyta przebiegła pomyślnie :)
Rybko czytając Twoje wpisy aż mnie serce ścisnęło :(ale los się odmienił i teraz już tylko szczęście i radość i tego Ci życzę :-) :):-) :)
Lekarz przeanalizował na wizycie całą pierwszą procedurę , powiedzmy że tą gorycz i rozpacz wymazał mi z pamięci i damy tej klinice jeszcze szansę . W styczniu zacznę tym razem długi protokól , dziś juz wykupiłam leki - będą czekać w lodówce:):)
Na poprawę jakości komórek mam brać MIOVARIN a moj M żeby pomóc mi choć trochę ma brać EXTRA SPERM - kazał odstawić androvid - mówił że to dziadostwo - hmm a mój M brał to :szok: . Lekarz zalecił EXTRA SPERM lub FERTIL MAN . Poza tym mówił że mogę brać również koenzym skoro już tak bardzo chcę :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Hej, polecal Fertilman plus - mojemu M zwiekszyl ilość i jakość plemników

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A czy któraś z was wie co z Anią i z jej malenstwem? Jakieś nowe wieści z badań?

Ania pisała, że na razie nie wchodzi na nasze forum za często, ma inne rzeczy teraz na głowie. Z badaniami prenatalnymi jest tak, ze nawet jeśli wykluczy się jakaś chorobę a były wskazania do badań to trzeba sprawdzać inne rzeczy. Kolejne badania. I kolejne...Trzymajmy kciuki żeby za kilka tygodni wróciła i pochwaliła się pięknym połówkowym.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania pisała, że na razie nie wchodzi na nasze forum za często, ma inne rzeczy teraz na głowie. Z badaniami prenatalnymi jest tak, ze nawet jeśli wykluczy się jakaś chorobę a były wskazania do badań to trzeba sprawdzać inne rzeczy. Kolejne badania. I kolejne...Trzymajmy kciuki żeby za kilka tygodni wróciła i pochwaliła się pięknym połówkowym.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Znalazłam info od niej ma innej grupie ale nie wiem czy mogę tak opowiadać o tym :(
 
reklama
W moich myślach też przewija się Ania, trzymam kciuki za nią i jej Maleństwo. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Przesyłam dużo siły.
 
Do góry