reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A widzisz nie zauwazylam ze pisalas jakas date :)

Gosiu ja też poproszę o wpisanie na piątek (4.11) wizyta w nowej klinice.
Ale spokojnie może to poczekać do porannego wydania kalendarza ;)


Tak się w sumie zastanawiam jak to wyjaśnić. Wiecie, wejdę i powiem że ja mam już komplet badań a nawet pena z zastrzykami w lodówce. Ale mi się uwidziało że chce u kogo innego ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wezmę ten klej w takim razie i postaram się nie zejść na zawał do jutra. Zastanawiam się czy tego relanium co dostalam na transfer nie wziąć dzisiaj ;) Bardzo się cieszę, ze Ci się udało. Trzymam kciuki za dalsze przyrosty bety.
ja relanium tez musialam wziac dzien wczesniej na noc bo bym oka nie zmruzyla a musialam byc silna na przyjecie kropka:D
 
Dziewczyny pytałam swojego gina czy brać nospe profilaktycznie 3x dziennie do bety to on powiedział że nie ma żadnych badań które przemawialyby za tym że biorąc nospe jest większa szansa na powodzenie transferu i że w invimed nie zaleca się jej tak profilaktycznie.A on twierdzi ze invimed ma jedna z najwyzszych statystyk jezeli chodzi o udane transfery w Polsce.A wszystkie leki zostawiają ślad w naszym organizmie.Powiedzial żebym brała nospe tylko kiedy będzie mnie coś boleć w razie konieczności.

Ha. No to ja w ponidziałek pytałam swojego gina o suplementację przed ciąża. Zwłaszcza, że poprzednia była z problemami. I ze nie chce za dużo, żeby mi doradził. To mi powiedział, że w Invimed nie zaleca się niczego poza zwykłym kwasem foliowym. Nawet nie zestaw witaminowy tylko folik. Żadnej b12, magnezu, wit d3 (co jest u mnie szczególnie wskazana ze względu na historie onkologiczną). Ani słowa o formach metylowanych mimo, że jestem po ciąży z trisomią (tą homocysteinę badam sama dla siebie). To polityka firmy jest że zalecają tylko kwas foliowy to co on się będzie rozdrabniać...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny :)
dzisiaj 9dpt i dopadl mnie straszny bol jak na @ i nie chce przejsc :(
z nerwow zrobilam sikacza i niestety negatywny , myslicie że to sie jeszcze moze zmienic czy juz wszystko przesądzone? :(
 
Trzymamy mocno kciuki za bete na wysokosci i jej piekne przyrosty,za udany criotransfer, oraz dobre wiadomosci na wizytach
Niech to bedzie tydzien pelen "pozytywnych" wysokich betowań ❤❤
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Listopad mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) niech to dalej trwa :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo

Listopad


2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
2:BeataWarszawa -betowanie 2
2:malutkikaczorek- criotransfer
2:inka26 -betowanie 1
2:AniaCh83 - badanie usg i biopsja


3: katherina203- badania prenatalne
3:gosia321 - betowanie 1
3:Klarsa - betowanie 2
3:emeczka79 - transfer
4:scarlet86 -betowanie 1
4:jaskolcia -wizyta przed crio
4:Margaretka35 - wizyta w trakcie stymulacji
4:Koniczynka82 -wizyta w nowej klinice
4:inka26- betowanie 2
5:s.łódż -betowanie 1
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
7:zyrafka - betowanie 1
7:Rustynka -betowanie 1
8:Ewunka -wizyta z wynikami w klinice
8: malutkikaczorek - badanie poziomu progesteronu
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan dzialania
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
11:kreatola -wizyta serduszkowa w klinice ❤❤
12:Agamiz - betowanie 1
14:ema51- wizyta w klinice
14:sunrisea - transfer
14: Liczka -wizyta w klinice rozpoczynajaca stymulacje
14:mokate66 - betowanie 1
14:BeataWarszawa - usg serduszkowe❤❤
15:malutkikaczorek- betowanie
16:kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
18:Mawila -criotransfer
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
23:Ewunka -wizyta w drugiej klinice
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry