reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam :) powodzenia wszystkim życzę:) ja właśnie wyszłam z kliniki i teraz czekam na okres później tabletki usg i transfer. Muszę mieć podane 2 zarodki bo je jednak razem zamrozili i wybór albo 2 albo 1 i drugi wyrzucić a tego nie chce:) oby się udało jak to mówią do 3 razy sztuka:) miłego dnia wszystkim życzę:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko się ułoży tak jak chcesz:-) teraz @ a pózniej transfer i ciąża:-)
 
reklama
Ja już oddałam krew. Chwilami mam nadzieje na cud- dosłownie a chwilami wiem, że to tylko formalność. Brzuch boli jskby za chwilkę miska byc @. Zrobiłam tez progesteron, dawkę przyjęłam po pobraniu chciałam sprawdzić czę te leki cokolwiek dają...
 
Rybka o której masz wizytę? Dawaj znać czy się dzieciaczki ujawniły :) Powodzenia!
Dziękuję Kochana :) wizytę mam późno o 19tej wiec będę w domu ok 21 ale chyba jeszcze za wcześnie nie wiem jak to jest z blizniakami no powiem ze ja to czuje chłopców bo zawsze chciałam dziewczynki a mój brat ma dwie a chciał chłopców chociaż jednego także ...:) ja od początku czuje chłopaków ale zobaczymy co będzie byle zdrowe były :)
 
Transfer jutro z 16 komorek dojrzalych bylo 7 zaplodnili wszystkie ale jest tylko 1 zarodek i jutro maja go podac
Normalnie zalamana jestem chociaz mam nadzieje ze to bedzie ten jeden jedyny ✊✊✊
Gosiu mam nadzieje ze to bedzie ten jedyny i tego zycze ci z calego serca.
Taka sama sytuacja byla u mnie z 7 dojrzalych zostal tylko jeden i ten jeden jest ze mna i tak bedzie u ciebie i bedzie tak waleczny jak u mnie ✊✊✊✊✊✊✊
 
Dziewczyny a ile sie dochodzi do siebie od punkcji do punkcji? W sensie jaka przerwe sie srednio robi? Powodzenia dzis :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. Ja miałam pobranych 20 komórek z czego do zapłodnienia nadawało się 10. Z tego zaplodnilo się 7 a do zamrożenie nadawało się 5. Punkcja była 22.07 a transfer 15.09 (nieudany- beta była ale prog. za niski) więc mieliśmy tylko 1 cykl przerwy.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już oddałam krew. Chwilami mam nadzieje na cud- dosłownie a chwilami wiem, że to tylko formalność. Brzuch boli jskby za chwilkę miska byc @. Zrobiłam tez progesteron, dawkę przyjęłam po pobraniu chciałam sprawdzić czę te leki cokolwiek dają...
Trzymam kciukasy. :-)
Hej. Ja miałam pobranych 20 komórek z czego do zapłodnienia nadawało się 10. Z tego zaplodnilo się 7 a do zamrożenie nadawało się 5. Punkcja była 22.07 a transfer 15.09 (nieudany- beta była ale prog. za niski) więc mieliśmy tylko 1 cykl przerwy.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,jak funkcjonowalyscie po transferze?
Po poprzednim starałam się w miarę normalnie,ale teraz mąż mi nie pozwala z łóżka wstawać ;)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Przy pierwszym transferze tez bardzo duzo lezalam i M mi na nic nie pozwalal i nie udalo sie. Przy drugim transferze lezalam tylko dwa dni i wrocilam do normalnego trybu zycia tylko nic nie dzwigalam i beta pozytywna
 
reklama
Transfer jutro z 16 komorek dojrzalych bylo 7 zaplodnili wszystkie ale jest tylko 1 zarodek i jutro maja go podac
Normalnie zalamana jestem chociaz mam nadzieje ze to bedzie ten jeden jedyny [emoji110][emoji110][emoji110]
Gocha jeden ale najmocniejszy. Da rade da :-) niechze wkoncu nam przyswieca slonce :-) to bedzie ten wlasnie zarodek![emoji110]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry