reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Transfer jutro z 16 komorek dojrzalych bylo 7 zaplodnili wszystkie ale jest tylko 1 zarodek i jutro maja go podac
Normalnie zalamana jestem chociaz mam nadzieje ze to bedzie ten jeden jedyny ✊✊✊
 
Transfer jutro z 16 komorek dojrzalych bylo 7 zaplodnili wszystkie ale jest tylko 1 zarodek i jutro maja go podac
Normalnie zalamana jestem chociaz mam nadzieje ze to bedzie ten jeden jedyny [emoji110][emoji110][emoji110]
Musi być ten jeden! Musisz w to wierzyć.
Dobrze,że wcześniej Ci zrobią transfer,u mamusi najlepiej :)
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :) powodzenia wszystkim życzę:) ja właśnie wyszłam z kliniki i teraz czekam na okres później tabletki usg i transfer. Muszę mieć podane 2 zarodki bo je jednak razem zamrozili i wybór albo 2 albo 1 i drugi wyrzucić a tego nie chce:) oby się udało jak to mówią do 3 razy sztuka:) miłego dnia wszystkim życzę:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry