reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
10 dpt blastki. Jedna i to niby 1 klasy czyli najslabsza:) oby dalej sobie tak swietnie radziła: )

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

EMA - miałaś podana 1 -dyneczke ?? to u mnie embriolog - powiedziała że 1 są najlepsze :) - mi tłumaczyli tak że u nich jest skala od 1-4 z czego jedyneczki najlepsze :) ja miałam podaną 3 . Ale wiadomo może co klinika to inaczej
 
Ale fajny ten poniedziałek :) emi gratuluję bety, teraz trzymam kciuki za Małgosię... No i Kaczorka jutro. Kasik- jakie ładne jajobranie :) :)

Tak siė stresowałam waszymi wynikami, że zaczęłam lukać na bb po południu dopiero mając nadzieję, że wyniki już są. Lily, ty masz wizytę wieczorem jakoś, tak? Na pewno będzie dobrze :) Btw. Ciekawa jestem jak z tą Pappą jest w ciąży bliźniaczej, czy inne przeliczniki mają, tzn. chodzi mi o to, że jedno z dwóch pomiarów w tym badaniu to beta HCG. A wiadomo, ze przy bliźniakach wyższe.
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała plamienia kilka godzin po transferze i dnia następnego (czyli 1dpt)? Ja tak teraz miałam i zastanawiam się czy to coś złego. Przy pierwszym transferze czegoś takiego nie było. Miałam dzwonić do kliniki i pytać, czy to normalne, ale następnego dnia już nie plamiłam. Może zranili mnie tylko cewnikiem i stąd te plamienia. Czy któraś z Was tak miała?
 
EMA - miałaś podana 1 -dyneczke ?? to u mnie embriolog - powiedziała że 1 są najlepsze :) - mi tłumaczyli tak że u nich jest skala od 1-4 z czego jedyneczki najlepsze :) ja miałam podaną 3 . Ale wiadomo może co klinika to inaczej
No u mnie 1 najslabsza... Wlasciwie poprawil sie lekarz ze najwolniejsza wlasciwie bo jednak dzieli sie dalej tylko wolniej... Nawet proponowal z tego powodu podanie 2 zarodkow... No ale wzielam jeden i poki co dobrze mu u mnie:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
EMA - miałaś podana 1 -dyneczke ?? to u mnie embriolog - powiedziała że 1 są najlepsze :) - mi tłumaczyli tak że u nich jest skala od 1-4 z czego jedyneczki najlepsze :) ja miałam podaną 3 . Ale wiadomo może co klinika to inaczej

1 sa najlepsze ale jak jest 511. Jak jest np 1xx to juz to jest blastocysta, ktora jest wolniejsza jesli jest z 5 dnia bo powinna byc 5xx. Kiedys byly fajniejsze numeracje bo bylo 5aa, 1aa etc.
 
reklama
Do góry