reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Martka jak Rysia. ? I jak bakteria zdechła. ?
Tak, na szczęście juz jej nie ma, mam założony pessar. Rysia ułożona poprzecznie, byc moze dlatego tak wszystko mi uciska. Wczoraj juz wróciliśmy do domu, ciesze sie swoim łóżkiem do teraz :) trzymam ciągle kciuki za twojego kropka ;*
 
Witajcie :)
Mam pytanie, czy po transferze wykonywałyscie jakieś drobne prace domowe, np. rozładowanie zmywarki, rozwieszanie prania, prasowanie itp.? Czy raczej unikałyscie nawet najmniejszego wysiłku? Podobno też powinno się leżeć przez pierwsze dni po transferze, to prawda?
 
Liczka, wykonywałam takie prace jak napisałaś. Jeździłam nawet kilka razy na rowerze, ale to kilka dni po.
A w dzien punkcji, były urodziny mojej młodszej siostry, rodzina tam obecna myślała ze byliśmy w odwiedzinach w szpitalu u wujka mojego męża, wiec musiałam siedzieć i sie uśmiechać , na haju lekkim ciagle, a tak chciało mi sie położyć, w koncu ok 20 pęcherzy ze mnie wyciągnęli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :)
Mam pytanie, czy po transferze wykonywałyscie jakieś drobne prace domowe, np. rozładowanie zmywarki, rozwieszanie prania, prasowanie itp.? Czy raczej unikałyscie nawet najmniejszego wysiłku? Podobno też powinno się leżeć przez pierwsze dni po transferze, to prawda?
A ja lezalam...nie mialam zadnych obowiazkow oprocz jedzenia...posprzatalam i zakupy zrobilam przed transferem...rozwieszenie prania czy wypakowanie naczyc to robilam kilka dni po ale nic poza to...ale to czy sie lezy i nic nie robi czy pracuje i jest sie aktywnym wydaje mi sie ze jakos wielkiego wplywu to nie ma...
 
Witajcie :)
Mam pytanie, czy po transferze wykonywałyscie jakieś drobne prace domowe, np. rozładowanie zmywarki, rozwieszanie prania, prasowanie itp.? Czy raczej unikałyscie nawet najmniejszego wysiłku? Podobno też powinno się leżeć przez pierwsze dni po transferze, to prawda?
Ja po udanym transferze robilam wszystko tyle ze z rozsadkiem... Nie dzwigalam i nie wyciagalam sie w dziwnych pozach typu wladsnie mycie okien czy firanki... Mialam co prawda l4. Teraz przy nieudanym tak samo plus praca plus dziecko w domu...
No a od wczoraj tez zyje normalnie. .. Bylam na spacerze z psem i zakupach takich mbiejszych przy okazji... Od poniedzialku znow bez meza bede wiec wszystkie obowiazki sa moje plus dwulatek prawie ktorego trzeba i na rece czasami wziac i sie powyglupiac bo wiadomo... No tyle ze mam l4...

Zobaczymy... Ale tez nie dadze zeby lezenie mialo duzo zmienic... A wlasciwie mam taka nadzieje ze nie wplywa...



Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry