reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
reklama
Gosia321 po pierwsze morula to dobry zarodeczek. Embrioniki nie rozwijają sie linowo, to znaczy ze za chwile moze juz być blastką. Stosunkowo duzo tych moruli, wiec obstawiam ze nasienie gorsze moglobyc. Wystarczy ze M chorowal i juz 72dni potrzeba żeby materiał był lepszy. IMSI cos pomoże ale na cuda nie licz. W takich przypadkach trzeba dać czasowi czas. No i nie wykluczone ze twoje oocyty wpuszczają tylko chromosom żeński( kiedys czytałam taką teorie) i bedzie duzo coreczek:-):-) ja zaszlam w ciaze z morula w 5dobie beta na poczatku byla ksiazkowa a potem.. Zarodek byl wadliwy genetycznie raczej.ale sa ciaze z moruli i wczesnych blastek, to przeciez bardzo bliskie stadium rozwojowe. Blastka lepiej brzmi:pkiedys cora Ci wypomni:-) PS. Nam z ICSI sie udalo a z IMSI nie. Ale zgodnie z badaniami naukowymi stosunek zaplodnionycv komórek spadl z 100% IMSI na 50% ICSI. Ale za to człowiek najlepszy z najlepszych 5AA a wszystkie inne morule stanely w 6 dobie:-(
U nas wlasnie tez stanely :( zobaczymy co powie embriolog jak bede z nim o tym rozmawiac :)
Mowisz morulki to z regoly corki bardzo mnie to cieszy bo marze o takiej malej Oliwce oczywiscie wybrzydzac nie bede bedzie syn tez dobrze :)
Nie wiem wlasnie czemu u lekarzy taki sceptycyzm od razu ze jak molrula to do dupy. Embriolog mial inne zdanie ze byly piekne morule wiec nie tracic nadzieji bo wszystko moze okazac sie wspaniale. A ja oczywiscie sie zdolowal i to pewnir tezdobre nie bylo :p
 
Do góry