reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jak to wyglada po transferze - trzeba byc dostepnym na kolejne badania e Bialymstoku czy juz na drugi dzien mozna wracac do domu -500km?
Po transferze warto zostac do nastepnego dnia bo zaleca sie lezenie i wypoczywanie czego niestety w samochodzie nie zrobisz. Ja tym razem zostane po transferze na noc
 
reklama
Katharina jak tam? Zatrzymali cie na ginekologii? Ja w 6 tyg 10 dni lezalam w szpitalu... Trz bylo krwawienie ale takie jednorazowe, ale ja w panice zdazylam na ip dotrzec... No i na usg bylo wszystko dobrze, nawet serduszko juz bilo:) ale mimo ze krwawienie ustalo jak lekatzr usłyszeli ze po ivf to kazali lezec i odpoczywac i brac leki... I te 10 dni mnie trzymali bo uznali ze w domu nie bede plackiem lezec:) no i wylezalam i juz do konca ciazy bylo dobrze. Wiec zycze ci zeby tez tak odpoczynkiem problemy sie skończyły.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. U mnie narazie jest wszystko w porzadku chociaz po nocy mialam troche brudna wkladke ale nie zywa krwia tylko taka jakby czarno i po pottarciu sie jest to samo. Dupsko boli od zastrzykow. Noc nie przespana bo pol nocy dzidzia plakala a potem jakas rodzila to tak sie darla ze szok.
Super kochana najwazniejsze ze z twoja waleczna fasolka jest wszystko ok :)
 
Hej dziewczyny. U mnie narazie jest wszystko w porzadku chociaz po nocy mialam troche brudna wkladke ale nie zywa krwia tylko taka jakby czarno i po pottarciu sie jest to samo. Dupsko boli od zastrzykow. Noc nie przespana bo pol nocy dzidzia plakala a potem jakas rodzila to tak sie darla ze szok.
Za kilka miesięcy to Ty będziesz się tak darła hi
Trzymaj się kochana
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie narazie jest wszystko w porzadku chociaz po nocy mialam troche brudna wkladke ale nie zywa krwia tylko taka jakby czarno i po pottarciu sie jest to samo. Dupsko boli od zastrzykow. Noc nie przespana bo pol nocy dzidzia plakala a potem jakas rodzila to tak sie darla ze szok.

Będzie dobrze! Mocno w to wierzę i trzymam kciukasy ;-)
 
Do góry