reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A tak z innej beczki... zaczęłam menopur w 2dc A na 5 dzień mam wizytę czyli 13.09 Ale przecież jeszcz będę mieć okres to jak mi podejrzy czy wszystko ok? To tylko ja tak mam czy to norma?

Ja poszłam jak juz nie krwawiłam, na szczęście, bo mnie to stresuje. Ale jak zaczynałam stymulację to miałam z krwawieniem usg No i wcześniej dwa razy tez... Brr



A mnie dzis boli brzuch jak na okres, z lewej strony bardziej... Za 4 godziny wizyta.

Gosiu możesz mnie wykasować z listy z usg 15. Jade dzisiaj i to na pewno nie bedzie usg serduszkowe ;(

Trzymajcie kciuki zeby to tylko nie była pozamaciczna... [emoji37]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry kobietki.
W piatek po wizycue nie pisalam bo nie bylo o czym mimo ze w moim przypadku lekarz piwiedzial ze po 4 dniach zastrzykow moze nie byc nic widać -no i nue było i prawie dostalam zawalu. .......
Dzis bylam wlasnie na kotroli po 6 dniach i sa sa jajeczka.
Spiacy królewicz prawy ma 3 jajka i lewy z mega torbielem (5.5 cm ) ma 2 jajka .
Czyli jest 5 szt w tych samych rozmiarach i kilka ktore moze dogonia moze nie .....
Dla mnie 5 to bardzo dużo jutro znow ide je zobaczyc .
Dzis tez dodaje orangutan wiec o 20 beda 3 zastrzyki .
Kasia .?
Husann. ?
Hes .?
Jak sie maja sprawy dziewczynki. ?
Milagros z tym endometrium to czasem strajkuje i juz nie ten miesiąc ..... rybka chyba tez tak miala ze na sztucznym stanęło i nie rosło miesiąc później pieknie rosło i nawet zarodek sie przyjął i podzielił na 2 szt .
Powodzenia

Właśnie dzis o Tobie myslalam, jak tak sie maja Twoje jajeczka [emoji106] niech rosną


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja poszłam jak juz nie krwawiłam, na szczęście, bo mnie to stresuje. Ale jak zaczynałam stymulację to miałam z krwawieniem usg No i wcześniej dwa razy tez... Brr



A mnie dzis boli brzuch jak na okres, z lewej strony bardziej... Za 4 godziny wizyta.

Gosiu możesz mnie wykasować z listy z usg 15. Jade dzisiaj i to na pewno nie bedzie usg serduszkowe ;(

Trzymajcie kciuki zeby to tylko nie była pozamaciczna... [emoji37]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Aniu trzymam kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry