reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny. U mnie narazie jest wszystko w porzadku chociaz po nocy mialam troche brudna wkladke ale nie zywa krwia tylko taka jakby czarno i po pottarciu sie jest to samo. Dupsko boli od zastrzykow. Noc nie przespana bo pol nocy dzidzia plakala a potem jakas rodzila to tak sie darla ze szok.
 
Hej dziewczyny. U mnie narazie jest wszystko w porzadku chociaz po nocy mialam troche brudna wkladke ale nie zywa krwia tylko taka jakby czarno i po pottarciu sie jest to samo. Dupsko boli od zastrzykow. Noc nie przespana bo pol nocy dzidzia plakala a potem jakas rodzila to tak sie darla ze szok.

Uff, to dobrze, że jest poprawa! :-) teraz koniecznie odpoczywaj. Niestety zarwaną nockę trzeba odespać ze dwa dni :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak to wyglada po transferze - trzeba byc dostepnym na kolejne badania e Bialymstoku czy juz na drugi dzien mozna wracac do domu -500km?
 
Ja poszłam jak juz nie krwawiłam, na szczęście, bo mnie to stresuje. Ale jak zaczynałam stymulację to miałam z krwawieniem usg No i wcześniej dwa razy tez... Brr



A mnie dzis boli brzuch jak na okres, z lewej strony bardziej... Za 4 godziny wizyta.

Gosiu możesz mnie wykasować z listy z usg 15. Jade dzisiaj i to na pewno nie bedzie usg serduszkowe ;(

Trzymajcie kciuki zeby to tylko nie była pozamaciczna... [emoji37]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Eee narazie sie nie lam wierz w kropka
 
reklama
No i sie naczytalam i dzisiaj poleciala mi swieza krew. Nie duzo i jeszcze nie panikuje. Bo bylo jednorazowe zajscie. Po 15 min wkladalam luteinke i juz swiezynki nie bylo...aby do czwartku...
 
Do góry