reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Weekendzior ale kciukow nie puszczamy mimo braku wizyt :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


12:Hooope86-wizyta w trakcie stymulacji
13:shaggy - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
14:gosia321 -wizyta u gin przed stymulacja
15:AniaCh83- usg serduszkowe
16:kilosierra- betowanie
16:buterfly - wizyta pecherzykow- serduszkowa
16:Drygonfly - wizyta serduszkowa
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
21:husan- badania prenatalne
21:Marley - usg pecherzykowo- serduszkowe
22:Dragonfly79 - usg serduszkowe
22:malutkikaczorek - wizyta przed crio
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Kasik99- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡
 
Ostatnia edycja:
Dziś 8 dpt i trochę mocniej niż do tej pory pobolewa mnie brzuch. Biorę nospę, ale i tak go czuję.
Dla jasności dodam, że to 23 dc :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie to nic takiego..ja nie pamietam zadnego bolu, ale pamietam ze mnie krecilo jak na rozwolnienie. Zreszta do tej pory to mam. To moze to jest dobry znak...
 
Pewnie to nic takiego..ja nie pamietam zadnego bolu, ale pamietam ze mnie krecilo jak na rozwolnienie. Zreszta do tej pory to mam. To moze to jest dobry znak...

U mnie to bardziej takie ciągniecie raz z jednej raz z drugiej strony i lekkie skurcze. Mam nadzieję, że to tylko progesteron daje o sobie znać i nic złego się nie dzieje ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie to bardziej takie ciągniecie raz z jednej raz z drugiej strony i lekkie skurcze. Mam nadzieję, że to tylko progesteron daje o sobie znać i nic złego się nie dzieje ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mysle ze nie. Moze tak reaguje twoj organizm. Ja to takie oznaki zawsze biore za plus. Bo jak sie cos czuje to cos sie dzieje. Mysle ze maluszki sie lokuja..;-)
 
Do góry