reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Boshe tak sie wydałam na swojego, ze az gardło zdarłam! Mimo , ze mieszkam prawie ma samej gorze wieżowca przy ruchliwej ulicy, to na pewno mnie słyszeli na dole. A teraz mam wyrzuty sumienia, leżę i ani drgne, w brzuchu mi sie zrobiło dziwnie. On tak mnie wkur... ze masakra!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzieciaczek dał znać, że jest po Twojej stronie ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Boshe tak sie wydałam na swojego, ze az gardło zdarłam! Mimo , ze mieszkam prawie ma samej gorze wieżowca przy ruchliwej ulicy, to na pewno mnie słyszeli na dole. A teraz mam wyrzuty sumienia, leżę i ani drgne, w brzuchu mi sie zrobiło dziwnie. On tak mnie wkur... ze masakra!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To porzadnie musial cie wkurzyc skoro mowisz ze wszyscy slyszeli. Ale przeciez wiesz ze nie mozesz teraz sie denerdwowac.
 
Wiecie co? Los ze mnie drwi. 22 dpt, pojechałam zrobić betę, bo nie wytrzymałam. Wyszło 400.... Kur...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
OMG [emoji37] jakie to porabane wszystko ja do 19 to chyba zawału dostanę[emoji17] jakie to wszystko nie sprawiedliwe [emoji22] trzymaj się kochana [emoji175]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dupa. Transfer odwolany. Endometrium nawet nie drgnelo. Zatrzymalo sie na 5.7.

Zaczynam w nowym cyklu.

#@$//#@#$$%//_£¥&$##÷####÷$!!!!!!!!
 
Do góry