reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Marley... Wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

Szczerze to to forum, uświadomiło mnie jak wiele par ma problemy z poczęciem dziecka
emoji20.png

Wiedziałam ze problem jest duży, ale nie sądziłam ze droga dla tak wielu jest tak ciężka

Trzymajcie sie wszyscy którzy sa tak jak ja przed, Ci w trakcie oraz szczęśliwe mamy
emoji173.png



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki za bete na wysokosci oraz dobre wiadomosci na wizycie :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)



6:katherina203 - betowanie
6:Hooope86 - wizyta kontrolna u gin


7:ema51- betowanie 2
7:lile - usg serduszkowe
7:buterfly- betowanie 2
8: rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
8:katherina - betowanie 3
9:milagros wizytya kontrolna przed transferem
9: Ewunka - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
9: malutkikaczorek - wizyta kontrolna przed crio
9:milagros - wizyta kontrolna przed crio
9:Hooope86: wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
12:shaggy - rozpoczecie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
16:kilosierra- betowanie
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
21:husan- badania prenatalne
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡
[/QUOTE]



Jest!!!!! Beta 303mIU/ml!!! 12 dni od transferu to dużo? Chyba nic innego nie robiłam dziś w pracy poza sprawdzaniem czy są już te wyniki
 
reklama



Jest!!!!! Beta 303mIU/ml!!! 12 dni od transferu to dużo? Chyba nic innego nie robiłam dziś w pracy poza sprawdzaniem czy są już te wyniki[/QUOTE]
Gratuluję beta super [emoji1] ale szczęśliwe to lato [emoji175][emoji175]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wady byly bardzo rzadkie, w pierwszej ciąży dejecja chromosomu 11 w drugiej translokacja i zespół Turner 24 mam pierwszą wizytę w Warszawie w klinice invicta i pewnie tam się dowiemy co jak. A jak u Was cenowo? Tutaj cały panel albo 20 albo 25tys

Projekt jest wtedy, kiedy cierpisz na dziwna, niestandardowa chorobe, ktorej jeszcze w zarodku nie "szukali". Wtedy to dluuugi czas oczekiwania. Widze, ze u ciebie wady normalne, wiec dla nich pikus.

Tez teraz mialam zarodek z zespolem turnera i 3 z innymi wadami. Na 10 zarodkow 4 mialy wady a mamy prawidlowe kariotypy.

Idz teraz na wizyte, bo na wszystko sie czeka wiec lepiej zaczac wczesniej.

Koszt to 8tys.
 



Jest!!!!! Beta 303mIU/ml!!! 12 dni od transferu to dużo? Chyba nic innego nie robiłam dziś w pracy poza sprawdzaniem czy są już te wyniki[/QUOTE]


Gratulacje! :)
 



Jest!!!!! Beta 303mIU/ml!!! 12 dni od transferu to dużo? Chyba nic innego nie robiłam dziś w pracy poza sprawdzaniem czy są już te wyniki[/QUOTE]
Gratuluję:)
 
Projekt jest wtedy, kiedy cierpisz na dziwna, niestandardowa chorobe, ktorej jeszcze w zarodku nie "szukali". Wtedy to dluuugi czas oczekiwania. Widze, ze u ciebie wady normalne, wiec dla nich pikus.

Tez teraz mialam zarodek z zespolem turnera i 3 z innymi wadami. Na 10 zarodkow 4 mialy wady a mamy prawidlowe kariotypy.

Idz teraz na wizyte, bo na wszystko sie czeka wiec lepiej zaczac wczesniej.

Koszt to 8tys.
Chciałabym żeby to był koszt 8 tys. Z tego co patrzyłam to 20 tys. to jeszcze zapytam a ile minęło i Was od pierwszej wizyty do transferu?
 
reklama
Do góry