reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem prawie 4 tyg po transferze i w pon zaczelam plamic(na brazowo) dzisiaj zadz do lekarza dodal lekow, ale moje plamienie zmienilo kolor na bardziej czerwony(nie ma zywej krwi). Nic mnie nie boli tylko czuje podbrzusze( nie wiem jakk to inaczej opisac) tak sie stresuje, ze chyba zaraz eksploduje.. co myslicie?? Bo ja juz nie mysle. Nie chce sie nakrecac bo mam jeszcze w sobie duzo nadziei...buziaki ...

U mnie przy plamieniu okazało się, że mam krwiaka i on był powodem, ale jechałam od razu na usg, więc tak jak dziewczyny piszą - lepiej jedź na IP


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W czwartek mam lekarza..w angli z badaniami jest troche kiepsko...bede sie umawiac na prywatna wizyte. Ale o usg nie mam co marzyc. Jak nic sie zmieni to bede leciala do polski w pon.
 
Dziewczyny jestem prawie 4 tyg po transferze i w pon zaczelam plamic(na brazowo) dzisiaj zadz do lekarza dodal lekow, ale moje plamienie zmienilo kolor na bardziej czerwony(nie ma zywej krwi). Nic mnie nie boli tylko czuje podbrzusze( nie wiem jakk to inaczej opisac) tak sie stresuje, ze chyba zaraz eksploduje.. co myslicie?? Bo ja juz nie mysle. Nie chce sie nakrecac bo mam jeszcze w sobie duzo nadziei...buziaki ...
Zrób betę
 
reklama
Do góry