reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie byłam na pobraniu bety!!! Za kilka godzin już będę wiedzieć! Na przemian śmieje się i trzęsę się do płaczu Katherina i Hoope dajcie znać jak u Was. Pozdrawiam wszystkich i życzę pięknego dnia
 
Marley... Wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

Szczerze to to forum, uświadomiło mnie jak wiele par ma problemy z poczęciem dziecka [emoji20]
Wiedziałam ze problem jest duży, ale nie sądziłam ze droga dla tak wielu jest tak ciężka

Trzymajcie sie wszyscy którzy sa tak jak ja przed, Ci w trakcie oraz szczęśliwe mamy [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, potrzebuję rady. Odebrałam wynik progesteronu - 11 dpt 3- dniowych zarodków: 9,57 ng/ml, więc chyba dużo za mało. Mam zadzwonić do lekarza za 1,5h. Da się ten poziom podnieść zanim będzie za późno? Miała któraś z Was takie wartości?
 
Wiesz, że miałam takie same przemyślenia patrząc kiedyś na tłumy w klinikach leczenia niepłodności. Zastanawiam się czy to będzie postępować. Świat pędzi coraz szybciej, coraz mniej w nim czasu i spokoju..
 
Dziewczyny trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Marley spokojnie oddychaj [emoji1] czekam na wynik oby był super [emoji85][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, potrzebuję rady. Odebrałam wynik progesteronu - 11 dpt 3- dniowych zarodków: 9,57 ng/ml, więc chyba dużo za mało. Mam zadzwonić do lekarza za 1,5h. Da się ten poziom podnieść zanim będzie za późno? Miała któraś z Was takie wartości?
No i co powiedział lekarz. ?
Dostaniesz pewnie duuuuze dawki i zaraz będzie taki jak trzeba
 
Do góry