reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Serducha!
Miłego dnia ;-) ;)


Ja dziś zaczęłam pierwszy @ po punkcji .
Jakoś tak się ten czas się ciągnie kiedy ten październik tak bym chciała już ten transfer. To będą najdłuższe 7 tygodni w moim życiu.
:hmm:
Kto ma dać radę , jak nie Ty!!?!!

Wow, ja zapomniałam dzis zrobić swojego! Zaraz zrobię i mam nadzieje zobaczę cos podobnego !

Właśnie byłam na pobraniu bety!!! Za kilka godzin już będę wiedzieć! Na przemian śmieje się i trzęsę się do płaczu Katherina i Hoope dajcie znać jak u Was. Pozdrawiam wszystkich i życzę pięknego dnia


3mam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a ja właśnie wróciłam z poradni genetycznej :)
hehe jednak być pracownikiem słuzby zdrowia jest dobrze powinna czekac na pobranie kariotypu i innych badan jakies 2 miesiace ale oczywiscie wspomnialam ze pracuje w szpitalu i ze za miesiac juz zaczynam stymulacje i tadam dzisaj mialam pobrana krew :) i wszystko za free :) chociaz za cos udalo sie nie placic :)
 
No i co powiedział lekarz. ?
Dostaniesz pewnie duuuuze dawki i zaraz będzie taki jak trzeba
Ewcia, lekarz powiedział, że beta jest ładna, a progesteron w porządku. On ma wyrzuty pulsacyjnie i leki, które biorę są wystarczające. Powiedział, żeby nic nie zwiększać. Zrobić jeszcze betę za 4 dni (więc zrobię jutro i w piątek), a potem się umówimy na wizytę. Mam się nie denerwować i nie powtarzać progesteronu.
Ufam mu, więc nie będę nic na własną rękę zwiększać. U mnie w klinice progesteronu się nie sprawdza, naczytałam się forum i dlatego zrobiłam to badanie :)

A jak Ty się czujesz po pierwszym zastrzyku? Jak torbiel?
 
reklama
Husan, polecam serial "House of cards", jak my nie oglądamy seriali, tak ten nas wciągnął. Jest bezpłatny na cda.pl
Ja póki co czytam, wreszcie mam na to więcej czasu :)
 
Do góry