reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry.
Motylku za jajeczka ciocia dziś odstawi obereczka :D
Gosia a jak tam dostałaś @ mąż dostał krzesłem. ?
Kasia byłaś w końcu u teściowej zołzy. ?
Malvi dziewczynka :tak::tak::tak:
Nie bylam...ale w przyszlym tyg chce zaliczyc szwagierke i jej dziecko i mieć ich z glowy...do tesciowej nie chce mi sie nawet dzwonic...o czym ja mam niby z nia rozmawiac jak zero wspolnych tematow...
 
reklama
Nie bylam...ale w przyszlym tyg chce zaliczyc szwagierke i jej dziecko i mieć ich z glowy...do tesciowej nie chce mi sie nawet dzwonic...o czym ja mam niby z nia rozmawiac jak zero wspolnych tematow...
Nie dzwoń, bo pewnie tylko Cię wyprowadzi z równowagi. Im mniej stresu, tym lepiej. A szwagierka z nią mieszka? Może spróbuj iść w momencie, gdy teściowej nie będzie.
 
Nie dzwoń, bo pewnie tylko Cię wyprowadzi z równowagi. Im mniej stresu, tym lepiej. A szwagierka z nią mieszka? Może spróbuj iść w momencie, gdy teściowej nie będzie.
Z tego co wiem to miala nie mieszkac z matka...chce tak zrobic zeby isc jak bedzie sama z dzieckiem...ale zobaczycie...tak za ok 2 tyg ja albo moj M dostanie telefon ze jak ja smialam nie zadzwonic albo nie odwiedzic tesciowej...jak ja bym chciala byc już wtedy w ciazy i zyc szczesciem i pokazac im wiecie co :)
 
Z tego co wiem to miala nie mieszkac z matka...chce tak zrobic zeby isc jak bedzie sama z dzieckiem...ale zobaczycie...tak za ok 2 tyg ja albo moj M dostanie telefon ze jak ja smialam nie zadzwonic albo nie odwiedzic tesciowej...jak ja bym chciala byc już wtedy w ciazy i zyc szczesciem i pokazac im wiecie co :)
Nastaw się, że tak właśnie będzie - będziesz już wtedy w ciąży :) Zresztą z tyłu ładnych zarodków, to tylko ciąża może być :)
 
reklama
Do góry