reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Najciężej chyba jest mi z tym, ze wszyscy chyba dziwnie na mnie patrzą, bo mamy juz jedno dziecko. Lekarze tez , mam wrażenie, nie podchodzą do mnie tak jak do tych dziewczyn, ktore dzieci nie maja w ogole . Jakby sie dziwili, ze chce mieć wiecej dzieci. Boshe , ale jak ja całe życie marzyłam o dużej rodzinie, a mam tylko syna i juz 33 lata. Ja juz sama kolowacieje, czy moze jednak powinnam odpuścić i sobie wychowywać spokojnie mojego jedynaka .
Boje sie, ze sobie nie poradzę jak sie nie uda, dr powiedział , ze daje mi 40% szans na powodzenie. .. A mi to sie wydaje tak mało ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze się ustawiłas :)
My wszystko co mamy to dzięki naszej pracy.
A teściowa moje pieniądze potrafi liczyć i burczec pod nosem ze przepier. ... na głupoty :laugh2:
A żeby było śmieszniej to widzi mnie góra 4 razy w roku ...... a resztę sobie wyobraża :wink:
Niezła jest ;)
Mija niechby spróbowała tylko tak powiedzieć to miałaby ciepło ;)
Raz tylko,przy pierwszej wizycie,przestawila mi kwiatki w domu.. i teraz przez te 5 lat jak jesteśmy razem,była u nas może z 4 razy ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niezła jest ;)
Mija niechby spróbowała tylko tak powiedzieć to miałaby ciepło ;)
Raz tylko,przy pierwszej wizycie,przestawila mi kwiatki w domu.. i teraz przez te 5 lat jak jesteśmy razem,była u nas może z 4 razy ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No ja widzę moja jak odbiera zawozi nas na lotnisko i w ciągu pobytu idę 1 lub 2 na obiad .
Teściowa udaje teraz ze mnie kocha :biggrin2:ale jakoś mnie to nie przekonuje ;).
Do mnie teraz udaje miłą ale ja tam wiem co jej w głowie siedzi to już 17 lat kobietę znam.
Ona wszystko w naszej trosce ;)
Ja z nią tylko dzień dobry dowodzenia. ......
Mąż czasem coś powie a one resztę sobie wyobraża.
Wczoraj jej mąż powiedział ze lecimy. .... to o dziwo powiedziała ze nam się należy :szok: a zaraz zapytała czy napewno jej wszystko mówi czy nic się nie stało czy Ewa zdrowa :szok:
Hmmm mmm
Liczy ze kopne w kalendarz. ? Czy raczej się boi ze jak kopne to mąż będzie sam kredyt spłacać :rofl2::szok::rolleyes: Podejrzewa ze lecimy bo .... coś jest nie tak :eek:
 
reklama
Do góry