reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ahhh ten moj zanik pamieci :D
Dostaniesz gonapeptyl a wlasciwa stymulacja po 2 tygodniach :) tej jesieni bedzie sie dzialo normalnie. Oby byla tak szczesliwa jak czerwiec i lipiec :)✊✊✊
Nie wiem czy Gonapeptyl dostanę bo ma być inny zestaw leków - poprzedni zrobił za dużo;p
Ja mam teraz nadzieję na spokojne przejście tego jeszcze raz staram się nie dac zwariować;)) ostatnio zakwitł mi kwiatek i teściowa mówi że wkrótce i ja zakwitne;))
 
Ja też zaczynam druga stymulację;/ niestety z pierwszej nic nie zostało więc trzeba od zera zaczynać;)) ale mam nadzieję że tym razem uda się przynajmniej coś zamrozić;)
U mnie z pierwszej tez nic nie zostało i właśnie przed chwila mówiłam do swojego partnera ze dobrze by było z tej drugiej uzyskać mrozaczki... No ale super ny było jakby nie były potrzebne
 
Niestety ten mandat nie był jedynym przykrym zdarzeniem dzisiaj. Po południu byliśmy na urodzinach znajomego. Bardzo nie chciałam tam iść, czułam, że spotka mnie tam coś przykrego. Nie mieliśmy z nimi kontaktu od naszego wesela. To zaproszenie było dziwne. Intuicja mnie nie zawiodła. Ledwo weszliśmy i był toast za dwie ciężarne. Żona tego znajomego jest w ciąży. Poryczałam się mimowolnie :( Chyba jednak radzę sobie gorzej niż myślałam :(
 
Nie wiem czy Gonapeptyl dostanę bo ma być inny zestaw leków - poprzedni zrobił za dużo;p
Ja mam teraz nadzieję na spokojne przejście tego jeszcze raz staram się nie dac zwariować;)) ostatnio zakwitł mi kwiatek i teściowa mówi że wkrótce i ja zakwitne;))
Chyba gonapeptyl jest srandardem przy dlugim protokole
 
Niestety ten mandat nie był jedynym przykrym zdarzeniem dzisiaj. Po południu byliśmy na urodzinach znajomego. Bardzo nie chciałam tam iść, czułam, że spotka mnie tam coś przykrego. Nie mieliśmy z nimi kontaktu od naszego wesela. To zaproszenie było dziwne. Intuicja mnie nie zawiodła. Ledwo weszliśmy i był toast za dwie ciężarne. Żona tego znajomego jest w ciąży. Poryczałam się mimowolnie :( Chyba jednak radzę sobie gorzej niż myślałam :(
Rozumiem cie w 100% niestety te emocje sa od nas silniejsze niz chec zachowania zimnej twarzy i pieknej miny na takie informacje. Nie zrozumie tego nikt komu dziecko przyszlo na pstrykniecie palcem. Nie jestes jedyna ktora sobie z tym nie radzi
 
Rozumiem cie w 100% niestety te emocje sa od nas silniejsze niz chec zachowania zimnej twarzy i pieknej miny na takie informacje. Nie zrozumie tego nikt komu dziecko przyszlo na pstrykniecie palcem. Nie jestes jedyna ktora sobie z tym nie radzi
To prawda mam to samo, a jeszcze nawet nie miałam pierwszego invitro ale wiem, że nie mogę zajść w ciążę normalnie właśnie teraz moja przyjaciółka urodziła i zaprasza nas w piątek nie chce iść tam strasznie, a w piątek przed pracą jadę jeszcze do kliniki. Jak zaszła w ciążę to płakałam jak głupia. Bo była przed miesiączka i mówi, a zrobię sobie test bo ostatnio jakoś z mężem się nie zabezpieczyli i co wyszło 2 piękne kreski. Dlaczego tak jest, ze inni zachodzą w ciążę jak im się podoba, a ja muszę się tak męczyć. Koleżanka z pracy też na macierzyńskim i wraca w grudniu, aż mnie coś trafia, że wróci do pracy i będę gadać o tych swoich dzieciach! Jeszcze kiedyś mi poświedziala w pracy jak była w ciąży bo chciała się zamienić zmiana ja powiedziałam, że nie bo mam swoją rodzinę i mam coś innego w planie, a że jej za bardzo nie lubię to może i specjalnie się nie zamieniłam, a ona do mnie co ty wiesz o rodzinie jak nawet dzieci nie masz. Zatkało mnie yyyy sorki musiałam wylać swoje żale. Dzisiaj też miałam gości i mówią oooooo proszę tyle jedzenia itp chyba jakaś nowina się szykuje kurde każdy wiedział o co im chodzi! To odp jak pójdziemy już na swoje to pomyślimy, gorzej jak już będziemy na swoim i nie będzie dziecka i będę cały czas pytanie. Już słuchać tego nie mogę!
 
To prawda mam to samo, a jeszcze nawet nie miałam pierwszego invitro ale wiem, że nie mogę zajść w ciążę normalnie właśnie teraz moja przyjaciółka urodziła i zaprasza nas w piątek nie chce iść tam strasznie, a w piątek przed pracą jadę jeszcze do kliniki. Jak zaszła w ciążę to płakałam jak głupia. Bo była przed miesiączka i mówi, a zrobię sobie test bo ostatnio jakoś z mężem się nie zabezpieczyli i co wyszło 2 piękne kreski. Dlaczego tak jest, ze inni zachodzą w ciążę jak im się podoba, a ja muszę się tak męczyć. Koleżanka z pracy też na macierzyńskim i wraca w grudniu, aż mnie coś trafia, że wróci do pracy i będę gadać o tych swoich dzieciach! Jeszcze kiedyś mi poświedziala w pracy jak była w ciąży bo chciała się zamienić zmiana ja powiedziałam, że nie bo mam swoją rodzinę i mam coś innego w planie, a że jej za bardzo nie lubię to może i specjalnie się nie zamieniłam, a ona do mnie co ty wiesz o rodzinie jak nawet dzieci nie masz. Zatkało mnie yyyy sorki musiałam wylać swoje żale. Dzisiaj też miałam gości i mówią oooooo proszę tyle jedzenia itp chyba jakaś nowina się szykuje kurde każdy wiedział o co im chodzi! To odp jak pójdziemy już na swoje to pomyślimy, gorzej jak już będziemy na swoim i nie będzie dziecka i będę cały czas pytanie. Już słuchać tego nie mogę!
To ja Ci opowiem o sobie, po ślubie od razu zaczęliśmy ż mężem starać się o dziecko, okazało się ze mam torbiel 5 cm i trzeba usunąć, później pół roku brania danazolu i dalej rok starania włącznie z droznosc i monitoring cyklu i nic. Potem dowiaduje się ze mąż ma kochankę w pracy, był płacz i proszenie żeby skończył to ( znaliśmy się przed ślubem 10 lat) niewyobrażalam sobie życia bez niego, w miedzy czasie jego brat i siostra będą mieć dzieci.... A ja w czarnej du..e. Wybudowalismy dom byłam szczęśliwa ze się może poukłada mijają kolejne lata u mnie ciąży nie ma ale co...kochanka dalej jest... Została... Jego romans trwał 4 lata...rozwiodlam się wróciłam do rodziców... Było ciężko, ale poznałam kogoś komu bardzo żale,y na mnie i tez został skrzywdzony w życiu jak ja. Wynajmujemy mieszkanie i z moich oszczędności podchodzimy do in Vito. Staram się żyć i myśleć pozytywnie...co nas nie zabije... Wiec laseczki " głowa do góry"
P.s przepraszam ze się tak rozpisałam i dzień dobry na dzisiejszy dzień
 
reklama
Wolny weekend od wizyt bet ale i tak trzymamy kciuki za poniedzialek :)

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Lipiec bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz czerwiec:)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi
Kciuki za kropki misiaka zeby zostaly z mamusia

Do zbycia marvelon 17 szt jesli ktos potrzebuje marzen88 z checia sie pozbedzie



Sierpień
1:BeataWarszawa - wizyta kontrolna w klinice
1:husan- betowanie1
2:martka83 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
2: natula - wizyta pecherzykowo serduszkowa
2:butterfly1331- wizyta rozpoczynajaca stymulacje
2:eve87- wizyta serduszkowa
3:Truskawka89 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
3:nieagatka - wizyta serduszkowa
3:misis188 - betowanie 1
4: MartiniM - wizyta u gin prowadzacego ciążę
4:martka83- badania prenataln
4:Kajka89- wizyta u gin prowadzacego ciążę
4:kilosierra-wizyta kontrolna po transferze
8: pisanka89- kontrola u gin prowadzącego ciążę
10:Kajka89 -badanie prenatalne
10:mavi -badania prenatalne
17:Natalia89 - wizyta przed stymulacja
25:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡
 
Do góry