reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
9 dpt blastocysty więc powinna być zdecydowanie większa ostatnim razem mialam 3,39 i lekarz też uważał że nie ma po co czekać kazał odstawić leki więc już się nie ludze ...
To fakt ja w tym dniu mialam 81,4 tylko wyglada tak jakby cos sie zadzialo bo cokolwiek sie ruszylo no ale wiaodmo.... za malo :(
 
Strasznie mi przykro :(
Mogę zapytać czemu ostatnia szansa???
Jeżeli nie z powodów medycznych to się nie poddawaj, wiem ze jest ciężko i sama przez to przechodziłam 3 dni temu ale może się jeszcze uda...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ze względu na wiek lekarz uważa że szansę sa nie wielkie na moich komórkach ... Skoro trzy stymulacja nie dały na tyle silnej komórki zeby dała radę więcej nie ma sensu... Zastanawiam się nad opcją z KD ale muszę to jeszcze przemyśleć to poważna decyzja...
 
kamka75 ogromnie mi przykro, moze to jeszcze nie ten czas... moze kiedys stanie sie cos o czym bys w zyciu nie pomyslala i bedziesz nosic pod serduszkiem swoja mala kruszynke - trzymam mocno kciuki !
jagoda NIC SIE NIE MARTW JA TEZ MIALAM OVITRELLE 36 H PRZED PUNKCJA :)
Oj swój czas to ja chyba niestety przespalam...Ale dzięki za miłe słowa .Jak trochę ochlone to może spróbuję z KD ale muszę jeszcze to wszystko w głowie sobie poukładać ...
 
Oj swój czas to ja chyba niestety przespalam...Ale dzięki za miłe słowa .Jak trochę ochlone to może spróbuję z KD ale muszę jeszcze to wszystko w głowie sobie poukładać ...
Dobrze Cie rozumiem, ta decyzja tez potrzebuje przemyslenia i przede wszystkim na spokojnie... Trzymaj sie mocno nie bede Ci biadolic glupot, bo w sumie na taka sytuacje nie ma madrych slow :*
 
Ze względu na wiek lekarz uważa że szansę sa nie wielkie na moich komórkach ... Skoro trzy stymulacja nie dały na tyle silnej komórki zeby dała radę więcej nie ma sensu... Zastanawiam się nad opcją z KD ale muszę to jeszcze przemyśleć to poważna decyzja...
Strasznie mi przykro.
Trzymaj się cieplutko i mam nadzieje,ze kiedyś będzie Ci dane być mamą :)
Będę trzymała za Ciebie kciuki :*

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry