reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Martka, sprawdź sobie samą tę krzepliwosc i zabierz na wizytę do kliniki, zobaczymy, co powiedzą. W razie czego, powiesz, ze lekarz,który sprawdzał to krwawienie, Ci to zlecił

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja też biorę acard i tez żadnych badań nie miałam.
Koralik czemu teraz nie poszłaś sztucznym? Mniej stresu. Do piątku pęknie :*
Za dużo piszecie. Zagubilam się. Jak kogoś pominelam przepraszam. :*

Z bólami. Nospa dozwolona.
 
No powiem Ci wystartowali chlopaki wtedy;) dowcip polega na tym ze ja z wagi lecialam w dol,a oni mimo to szli w gore. Tak jak zawsze usg ich wiek zanizalo,tak wtedy jak wizyte mialam w 32 tyg,to usg pokazywalo 33;)
Nie wydaje mi sie zebym uchowala sie w trojpaku do 18 czerwca,chcialabym zahaczyc chociaz o poczatek miesiaca,zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.
No skoro chłopaki duże, to pewnie rozpakowanko będzie wcześniej :) Wiesz? Czytałam ostatnio bardzo ciekawe badania, ponoć idealny czas na poród czy cc bliźniąt to 37. tydzień. Potem ...wyobraź sobie wzrasta ryzyko niskiej wagi urodzeniowej, a nie maleje. Po 37. tygodniu gorzej się bliźniaki odżywiają - oczywiście to statystyki, a nie reguła.

Dobranoc, dziewczyny. Spokojnej nocy wszystkim <3
 
Dziewczyny ja też biorę acard i tez żadnych badań nie miałam.
Koralik czemu teraz nie poszłaś sztucznym? Mniej stresu. Do piątku pęknie :*
Za dużo piszecie. Zagubilam się. Jak kogoś pominelam przepraszam. :*

Z bólami. Nospa dozwolona.
Westi poprzednie crio bylo na sztucznym, nie wyszło. Teraz probujemy na naturalnym i zobaczymy. Poki co wiecej prob nie bedzie bo nie ma z czym.
 
reklama
Do góry