reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ilka ja dzwonilam do pani dr i pod zadnym pozorem nie pozwolila mi odstawic lekow... Mam zrobjc powtorke bety w 11dpt tj sobota... Ochrzanila mnie ze za wczesnie zrobilam bete bo moglam miec implantacje np wczoraj wiec nie dziwne ze beta taka a nie inna... W kazdym.l badz razie zaproponowala abym powtorzyla bete... A jesli wyjdzie ze nic z tego czeka mnie histeroskopia i haching czy jakos tak jeszcze nie doczytalam do konca co to jest..
 
Ilka ja dzwonilam do pani dr i pod zadnym pozorem nie pozwolila mi odstawic lekow... Mam zrobjc powtorke bety w 11dpt tj sobota... Ochrzanila mnie ze za wczesnie zrobilam bete bo moglam miec implantacje np wczoraj wiec nie dziwne ze beta taka a nie inna... W kazdym.l badz razie zaproponowala abym powtorzyla bete... A jesli wyjdzie ze nic z tego czeka mnie histeroskopia i haching czy jakos tak jeszcze nie doczytalam do konca co to jest..
Jakie wskazania do histeroskopii?

Ew przestań. ;)
 
Cześć dziewczyny :) wybaczcie że się nie odzywalam ale dostawałam palpitacji serca jak czytałam forum ;) za bardzo się wami przejmowałam i przejmuje :) nie da rady was się nadrobić :) jutro mam wizytę. Nie wiem czego mam się spodziewać. Tak jak pisałam dwa tygodnie temu że zrobię bęte by zobaczyć czy doganiam martke :) miałam chyba 19 dpt 7000 betę. To chyba dobrze :) dzisiaj jest mój 27 dpt myślicie że jutro zobaczę serduszko?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ann a nigdzie :p po prosu wzięłam sie za sprzatanie chałupy, a później M do babci mnie zabrał i dopiero o 15 dopadłam laptopa :D

Westi co przestań ?? ;)
 
Do góry