reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aniko tak bardzo juz bym chciała mieć kolejną wizytę za sobą i usłyszeć serduszko, a tu jeszcze tydzień. Mam nadzieję, że jest wszystko w porządku :) Za często ostatnio mnie na płacz bierze :p

Ann co tak spokojnie?? ;) Jak się czujesz, bo już nie wiem czy pisałaś o samopoczuciu za dużo było postów i już sie zamotałam :p
 
Cześć dziewczyny :) wybaczcie że się nie odzywalam ale dostawałam palpitacji serca jak czytałam forum ;) za bardzo się wami przejmowałam i przejmuje :) nie da rady was się nadrobić :) jutro mam wizytę. Nie wiem czego mam się spodziewać. Tak jak pisałam dwa tygodnie temu że zrobię bęte by zobaczyć czy doganiam martke :) miałam chyba 19 dpt 7000 betę. To chyba dobrze :) dzisiaj jest mój 27 dpt myślicie że jutro zobaczę serduszko?
Pisanka, nareszcie :-) Gdzieś Ty była? :-)
Dziś poszłam za Twoim przykładem i wsunęłam z 15 pierogów :-) Ale mi się ich chciało :-)
 
reklama
Do góry