reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczynki!
Kolejna wizyta za mną. Mój mały wielki człowiek mierzy 48mm (czyli jest wielkości pudełka od zapałek), serduszko grzecznie bije, szyjka macicy zamknięta, przydadtki wszystkie ok. Położna zmierzyla mi miednice i inne kości, obwód brzucha, ciśnienie i wagę. Odetchnęłam z ulgą. Mam schodzić z dawek leków, które przyjmuję w tenisa sposób, aby za miesiąc nie brać już nic. Zasugerował, żebym zdrowo się odzywiala, ze szczególną uwagą na zdrowe pieczywo bez chemii. Wszystkim forumowiczkom z całego serca życzę takich chwil. Nie ważne, że łamie mnie w krzyżu, że ciągle boli głowa i dokucza zagaga, ważne, że człowiek prawidłowo rozwija.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przy pierwszym gonapeptyl pół zastrzyku raz dziennie gonal 125 jednostek i menopur 75 a przy drugim gonapeptyl cały zastrzyk gonal 200 i menopur 75

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry