reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki dziewczyny za,miłe posty. Otóż to była moja ostatnia wizyta w klinice szkoda, że nie serduszka ale nie ma co od losu za wiele wymagać,. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Przecież mam dziecko. Moją kochaną perełkę. Miałam dwie stymulację komercyjne i w sumie 7 transferów także na trzecią stymulację mnie już nie stać. Wiek też tu odgrywa wielką rolę bo ile organizm może być faszerowane. Muszę być długo na chodzie bo mam zamiar jeszcze wnuków doczekać :)
Także ściskam Was gorąco. Miłej nocy. Pa

Napisane na D2005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anika :*
Juz był bliski oddania na usg, ale się nie zgodziłam. Zobaczymy w środę co będzie.
Myślę, że dla niego dziś jestem najgorsza pacjentka;)
Ja się nawet nie spodziewałam, że może nie urosnąć. Bralam pid uwagę cyrk z jajnikami, ale nie z tym. I jeszcze wymiana zdań z dr.
Oby środa była lepsza.
Cholernie głupie. Irytacja, że para z uszu mi poszła.
 
Dzięki dziewczyny za,miłe posty. Otóż to była moja ostatnia wizyta w klinice szkoda, że nie serduszka ale nie ma co od losu za wiele wymagać,. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Przecież mam dziecko. Moją kochaną perełkę. Miałam dwie stymulację komercyjne i w sumie 7 transferów także na trzecią stymulację mnie już nie stać. Wiek też tu odgrywa wielką rolę bo ile organizm może być faszerowane. Muszę być długo na chodzie bo mam zamiar jeszcze wnuków doczekać :)
Także ściskam Was gorąco. Miłej nocy. Pa

Napisane na D2005 w aplikacji Forum BabyBoom

Bety,
zawsze podchodzilas do sprawy z sercem i teraz tez tak zrobilas.Chyle czola za twoj spokoj i swiadomosci dla kogo i po co kochana zyjesz.Znajdziesz swoja droge,nie martwie sie o Ciebie.Wiesz dokad ona prowadzi ,to najwazniejsze w zyciu...Powodzenia kochana,wpadaj do Nas tak czesto jak dasz rade.
 
Bety, szkoda :( corcie masz piekna i moze a noz widelec jeszcze zdarzy sie tak ze bedzie miala rodzenstwo. Przykro mi, ale moze odetchniesz i jeszcze sprobujesz sa jeszcze inne mozliwosci...
West jak to chce Cie wymienic. No nie gadaj. Domyslam sie ze jest zaskoczony pewnie wiedza i dociekaniem swojej mlodej pacjentki ale przeciez to chyba dobrze rozmawiac z kimskto wie o czym mowisz. ;) Ja to na poczatku chlonelam jak gabka z kazdej wizyty i wygladalam jak karp chyba z tego wszystkiego co mi mowil bo nic nie czailam. Dzieki wam i wielkiej bazy wiedzy jaka jest wujek google troche mi sie rozjasnia.
Kurde a mi estrofem cyckow nie powieksza. Tylko nastroj mi psuje :/
 
Wow ale bety!!! Super. Bedą z tego piękne dzieciaczki. Gratuluje dziewczyny i spokojnej ciąży wam życzę

Bety jesteś bardzo mądrą i dojrzałą kobietką. Gratuluje i podziwiam, No i mam nadzieje że los cie miło zaskoczy i obdarzy rodzeństwem twoją śliczną coreczke

Westi ale ci sie organizm zbuntował. Mam nadzieje, że szybko dojdzie do siebie zebys i ty mogła cieszyć sie wysoka betą.

Ja do 10-11 tyg ciazy miałam małe i takie miękkie, "flakowate" piersi, nic nie bolały - a teraz są o g r o m n e! mój maż sie nie moze nadziwić, że aż tak urosły.

Agatek jak bóle brzucha? Przeszły?
 
reklama
Do góry