reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aniolkowa mama - witaj kochana! Wiesz co na chwile obecna jest lepiej, tzn coraz mnie zaboli ale jakby od strony jajnikow, i tak biore nospe bo teraz to juz boje sie odstawic, a jest lepiej dopiero od wczoraj, wiec roznie to moze byc. Oszczedzam sie ile wlezie i tyle. Oby jiz minal ten I trymestr. Drugi to juz taki miesiąc miodowy ciazy :-) :-) :-)
A co u Ciebie slychac??
 
reklama
Uwaga, uwaga!! Trwa sezon pozytywnych bet 

KWIECIEŃ

19: Natalia89 - wizyta genetyczna i ewentualny start z zastrzykami
19: Malina780 - betowanie
19: Rada - III betowanie
19: butterfly1331 - pogląd w czasie stymulacji


20: Anika - wizyta u gin prowadzacej
20: Martini - wizyta u gin prowadzacej
20: pisanka89 - II betowanie
21: Falka203 - usg przed crio
21: pisanka89 - wizyta pecherzykowa
21: westaice - usg przed crio
22: Piska23 - betowanie
22: onadlaniego - usg prenatalne w I trymestrze
22: Mgs82 - betowanie
23: agatek - wizyta u gin prowadzącego ciaze
25: monika1134 - wstępny transfer
25: Ewunka - usg kontrolne przed stymulacja
25: Truskawka89 - betowanie
27: Hess - usg polowkowe
28: martka83 - wizyta pecherzykowa 
28: madzionga - wizyta u gin prowadzącej

MAJ
Annemarie - transfer  
4: olusja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
4: szila09 - wizyta u gin prowadzącego ciaze
5: onadlaniego - wizyta u gin prowadzacego ciążę
12: Ewa651 - usg polowkowe
13: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciążę
16: olusja1987 - usg genetyczne w I trymestrze

Kogo i na kiedy dopisać?
Czy aby kogoś nie pozarlo? 
 
Uwaga, uwaga!! Trwa sezon pozytywnych bet 

KWIECIEŃ

19: Natalia89 - wizyta genetyczna i ewentualny start z zastrzykami
19: Malina780 - betowanie
19: Rada - III betowanie
19: butterfly1331 - pogląd w czasie stymulacji


20: Anika - wizyta u gin prowadzacej
20: Martini - wizyta u gin prowadzacej
20: pisanka89 - II betowanie
21: Falka203 - usg przed crio
21: pisanka89 - wizyta pecherzykowa
21: westaice - usg przed crio
22: Piska23 - betowanie
22: onadlaniego - usg prenatalne w I trymestrze
22: Mgs82 - betowanie
23: agatek - wizyta u gin prowadzącego ciaze
25: monika1134 - wstępny transfer
25: Ewunka - usg kontrolne przed stymulacja
25: Truskawka89 - betowanie
27: Hess - usg polowkowe
28: martka83 - wizyta pecherzykowa 
28: madzionga - wizyta u gin prowadzącej

MAJ
Annemarie - transfer  
4: olusja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
4: szila09 - wizyta u gin prowadzącego ciaze
5: onadlaniego - wizyta u gin prowadzacego ciążę
12: Ewa651 - usg polowkowe
13: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciążę
16: olusja1987 - usg genetyczne w I trymestrze

Kogo i na kiedy dopisać?
Czy aby kogoś nie pozarlo? 


Od dzisiaj zaklinam tą wstrętną liczbę <1,20 niech już nikomu nie przysporzy łez. Koniec kropka - nie zgadzam się na takie wyniki!!!!!
Także teraz będzie już tylko lepiej.
Malina trzymam kciuki &&&&& i za resztę też oczywiście.
Ja od rana mam dobry humor tylko pogoda jakaś kiepska ale jeszcze troszkę i będzie prawdziwa wiosna.
Buziaki
 
Dziewczyny podczytuje Was wyrywkowo, bo moje dziecie pochlania wieeele czasu, ale rozmowa o cyckach sprowokowala mnie do napisania.
Cycki w ciazy to jedno, cycki przy karmieniu piersia to drugie:D u mnie dopiero 1,5m od porodu,moze troche sie to jeszxze unormuje, ale odkad karmie sa przewielkie. A zawsze mialam mikrocycki...

Trzymam tutaj z przyczajki za Was kciuki Dziewczyny:) i pamietajcie ze tych zaciazonych po ivf jest wiecej niz tych, ktorym sie nie udalo. Takze walczcie, bo wiecie, ze warto:*

Bety:*** masz cudowna corcie, a ona mame:* caluje Was mocno!
 
Hej dziewczyny
Temat cycków ciekawe hehe, ja mam miseczkę E, teraz od hormonów bardzo się powiększyły, ale raczej sa takie pełniejsze,w ciązy miałam super fajne cycki, podczas karmienia tez, najgorsze są zaraz po porodzie jak to mleko się tam zbiera, takie kamienie, że można by kogoś nimi zabic ;)
Również dziś trzymam kciuki za dziewczyny!!!
 
Dziewczyny podczytuje Was wyrywkowo, bo moje dziecie pochlania wieeele czasu, ale rozmowa o cyckach sprowokowala mnie do napisania.
Cycki w ciazy to jedno, cycki przy karmieniu piersia to drugie:D u mnie dopiero 1,5m od porodu,moze troche sie to jeszxze unormuje, ale odkad karmie sa przewielkie. A zawsze mialam mikrocycki...

Trzymam tutaj z przyczajki za Was kciuki Dziewczyny:) i pamietajcie ze tych zaciazonych po ivf jest wiecej niz tych, ktorym sie nie udalo. Takze walczcie, bo wiecie, ze warto:*

Bety:*** masz cudowna corcie, a ona mame:* caluje Was mocno!
Dziękuje niebajeczko.Ucałuj swoje maleństwo. Powiedz jak tam mamusiowanie? W tym szale-amoku nawet nie pamiętałam, że jesteście już razem. Szczepienia już macie za sobą? A propos cycek to ja w ciąży jak i po porodzie miałam ten sam rozmiar ( w połowie alfabetu :-D) Nie wiem co by było gdyby mi urosły.
 
reklama
Dziewczyny podczytuje Was wyrywkowo, bo moje dziecie pochlania wieeele czasu, ale rozmowa o cyckach sprowokowala mnie do napisania.
Cycki w ciazy to jedno, cycki przy karmieniu piersia to drugie:D u mnie dopiero 1,5m od porodu,moze troche sie to jeszxze unormuje, ale odkad karmie sa przewielkie. A zawsze mialam mikrocycki...

Trzymam tutaj z przyczajki za Was kciuki Dziewczyny:) i pamietajcie ze tych zaciazonych po ivf jest wiecej niz tych, ktorym sie nie udalo. Takze walczcie, bo wiecie, ze warto:*

Bety:*** masz cudowna corcie, a ona mame:* caluje Was mocno!

Potem troszkę będą mniejsze ale tylko troszkę:D na szczęście ja zaczynam konczyc przygodę z karmieniem i pewnie do pępka będą mi wisieć:p
 
Do góry