reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Westi ja też mam gorszy czas. Może to jakieś przesilenie wiosenne. Ty będziesz miała przede mną crio, wcześniej miałas @. Który dziś Twój dc?
Laski co z tym TSH? Coś mi spać nie daje. Czy mozliwe że estrofem podwyższa TSH? W lutym TSH 1.19 w kwietniu 2.78, zrobilam ft3 3,05 i ft4 1,42 czyli generalnie wszystko w normie ale to TSH powinno być w okolicy 1 nie?!
Ja się zakochałam w escape roomach i co weekend prawie gdzieś się zakopujemy w zagadkach :)
 
Westi ja też mam gorszy czas. Może to jakieś przesilenie wiosenne. Ty będziesz miała przede mną crio, wcześniej miałas @. Który dziś Twój dc?
Laski co z tym TSH? Coś mi spać nie daje. Czy mozliwe że estrofem podwyższa TSH? W lutym TSH 1.19 w kwietniu 2.78, zrobilam ft3 3,05 i ft4 1,42 czyli generalnie wszystko w normie ale to TSH powinno być w okolicy 1 nie?!
Ja się zakochałam w escape roomach i co weekend prawie gdzieś się zakopujemy w zagadkach :)
Niektorym encorton podwyzsza tsh.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Butterfly - no jednego wzięłam w trzeciej dobie ale jesli pozostałe padły to znaczy ze jakieś słabe są, przy poprzednim podejściu miałam identyczny scenariusz i nic z tego nie wyszło, dlatego teraz tez nie przewiduję.

Westaice - dlaczego boisz się crio? Ja tam wierzę w śnieżynki.

Martka - spokojnie, nic nie wykraczesz:)

Bety72 - znam uczucie pesymizmu ale kurcze, tylu dziewczynom się udaje, wykrzesaj w sobie wiarę, ja Ci mocno kibicuję.
 
Westi ja też mam gorszy czas. Może to jakieś przesilenie wiosenne. Ty będziesz miała przede mną crio, wcześniej miałas @. Który dziś Twój dc?
Laski co z tym TSH? Coś mi spać nie daje. Czy mozliwe że estrofem podwyższa TSH? W lutym TSH 1.19 w kwietniu 2.78, zrobilam ft3 3,05 i ft4 1,42 czyli generalnie wszystko w normie ale to TSH powinno być w okolicy 1 nie?!
Ja się zakochałam w escape roomach i co weekend prawie gdzieś się zakopujemy w zagadkach :)
Nie musi być kolo 1.
Jeśli masz wszystko ok to tsh nic nie robi.
Ja mam 14 dc. I transfer we wtorek. Tylko nie wiem który ;)
Tsh skacze. Różne pory dnia itp. Jak zaczynałam z antykami tsh miałam ponad 5. Przy stymulacji spadło do 2,5 a za chwilę do 1 i tak się trzyma. Nic mi endo nie mówiła o takiej zależności. Poza tym nie sugeruje się tylko tsh. Norma jest do 2,7 przy dobrych wynikach wolnych i anty. Po co zbijac na se? Wtedy możesz się nabawić czegoś.
Jeśli serio się niepokoisz idź do endo.
 
Nie wiem dokładnie czego. Zwyczajnie oblatuje mnie strach. Może niepowodzenia. Nie wiem. Poza tym ubzduralam sobie, że swiezaki lepsze i ze jak za pierwszym razem nie wyjdzie to coś jest nie tak o będę podchodzic w nieskończoność. :/
 
reklama
Butterfly - no jednego wzięłam w trzeciej dobie ale jesli pozostałe padły to znaczy ze jakieś słabe są, przy poprzednim podejściu miałam identyczny scenariusz i nic z tego nie wyszło, dlatego teraz tez nie przewiduję.

Westaice - dlaczego boisz się crio? Ja tam wierzę w śnieżynki.

Martka - spokojnie, nic nie wykraczesz:)

Bety72 - znam uczucie pesymizmu ale kurcze, tylu dziewczynom się udaje, wykrzesaj w sobie wiarę, ja Ci mocno kibicuję.
Wierzę, że ten kropek z Tobą zostanie :-) Postaraj się myśleć pozytywnie- on tam pewnie właśnie się u Ciebie zadomowił. Nastawienie ma znaczenie, a jak sama piszesz- tylu dziewczynom się udaje,więc czemu u Ciebie miałoby być inaczej? :-)
 
Do góry