reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tzn ze wynik juz będzie ale nam nie powiesz, czy wynik bedzie i na niego nie spojrzysz aż do soboty? To tortura przeciez :)
Wynik jutro powinien być od 15 online :) M się uparł, żebym nie zobaczyła, bo szwagierka ze szwagrem przyjeżdżają i zostają u nas na noc i jak to określił jutro chce się dobrze bawić :) Więc w sobotę rano zobaczę, ewentualnie jak już spać będziemy szli to bym Wam napisała. Jeśli hasła mi nie zmieni :p
 
Wynik jutro powinien być od 15 online :) M się uparł, żebym nie zobaczyła, bo szwagierka ze szwagrem przyjeżdżają i zostają u nas na noc i jak to określił jutro chce się dobrze bawić :) Więc w sobotę rano zobaczę, ewentualnie jak już spać będziemy szli to bym Wam napisała. Jeśli hasła mi nie zmieni :p
Aaaa to rozumiem, bo ja gdybym na jutro nie umówiła się z koleżanką to dzisiaj bym pojechała na betę, ale ze sie umówiłam to dopiero jutro po spotkaniu pojadę zrobic, bo wiem ze gdyby sie okazał zonk, to na spotkanie na pewno bym nie poszła
 
Wynik jutro powinien być od 15 online :) M się uparł, żebym nie zobaczyła, bo szwagierka ze szwagrem przyjeżdżają i zostają u nas na noc i jak to określił jutro chce się dobrze bawić :) Więc w sobotę rano zobaczę, ewentualnie jak już spać będziemy szli to bym Wam napisała. Jeśli hasła mi nie zmieni
Tym bardziej będzie się dobrze bawił bo beta będzie super!! Zlituj się babo :p
 
reklama
Do góry