reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie dokładnie to samo :/
Martka super !!!
Ja chyba nie będę wpisywać tu swojego wyniku nie chcę psuć statystyk.
Natula jakie statystyki? Ivf to zadne statystyki! To albo radość albo chwilowy ból i kopniak do dalszej walki!
A info napisane tu dobre czy źle to wsparcie dziewczyn! Jeśli nie masz ochoty nie musisz pisać. I szanujemy to. Natomiast jeśli chcesz z nami to przeżyć bez względu na wynik to pisz,płacz z radości czy żalu. Nie ważne. Po to jesteśmy tu. Po to jest to forum. :*
A teraz spokojnie czekamy na wynik :*
 
reklama
Mocne kciuki za dzisiejsze betujace ja też uważam że badanie krwi tylko prawdę powie...Ale to okropnie stresujące dlatego też dużo siły wam życzę. Ja też poddenerwowana dziś. W piątek punkcja jest 6 pęcherzyków Ale ciekawe ile będzie dobrych komórek? Nie wiadomo czy będzie transfer bo progesteron mialam za duży potem spadł ale to też nie dobrze podobno swoje zrobił ...Martwię się tym że po transferze mam brac tylko proktus w zastrzykach nic więcej .Boję się czy to nie za mało progesteroni bo tam 75mg a ostatnio brałam luteine 2x100 i dufaston 2x to jak dobrze liczę 220mg więc teraz będzie jedna trzecia tej dawki ...Nie wiem czy dobrze liczę może ktoś tu coś wie jak to się przelicza .?Bo przecież progesteron to podstawa zeby utrzymać ciaze...Pozdrawiam wszystkie dziewczyny...Mocne kciukasy zadzisniete...
 
Martka - gratulacje:) duzo pozytywów na forum, co chwile ciąża, az chce sie czytać:)

Marzen88 - czekaj spokojnie, sikaniem nie każdemu wychodzi. O której masz wyniki?

Truskawka - to ja dla odmiany czekam na tel od embriologa, jak juz zadzwoni to dostanę zawału chyba bo tak sie boje. Kiedy dzwonisz?

ja mam koło 12 do nich dzwonic, bo rano maja zabiegi, strasznie sie boje, ale mysle, ze gdyby wszystkie zarodki umarły to napewno by juz sami zadzwonili z taka informacją
 
reklama
Monia a u Ciebie jak tam? @ przylazła? Jak tam kompletowanie dokumentów do OA? Który ośrodek w ogóle :>
jak chcesz to wal na priv :*
 
Do góry