reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Strawbelka to lekarz nie wytlumaczyl ci jak brać te zastrzyki? Ja wszystko co bralam to miałam dokladnie wytlumaczone co i jak i jesli trzeba było dokupić do czegoś strzykawki i igly to tez mówili. Nie miałam żadnych wątpliwości jak brać.
A gdzie ty się liczysz?
Tlumaczyl i mam nawet rozpisane. Tylko ja pudelek nie otwieralam wiec nie wiedzialam ile tam tych strzykawek i igiel. No i nie moglam rozgryzc tego 225j ile to.
Ja bede te leki brac za 2 tyg i jeszcze raz bede sie widziec z lekarzem, wiec napewno wytlumaczy konkretnie.
Ale ja ze jestem ciekawska i przywiozlam toebe tych lekow, to chcialam juz wiedziec jak to mam brac i juz wiem bo dziewczyny mi wytlumaczyly z tym Menopurem;)
 
Dziewczyny przy stymulacji mam menopur. Ale to sie bierze tylko jednego dnia? Bo ja myslalam ze przez kilka dni.
Lekarz zapisal dawke 225j, ja kupilam 2 opakowania menopur 600. Czyli mam wziasc jednego dnia 2 zastrzyki? I wszystko, czy po zmieszaniu odmierzyc jakas ilosc?
Prosze Was o pomoc bo ja jestem zielona:(
Hej, jak lekarz zapisał dawkę 225j to tyle masz odmierzyc na strzykawce i tyle wstrzykiwac dziennie. :) tego menopuru to ci na dwa dni z hakiem powinno wystarczyć.
 
Hej, jak lekarz zapisał dawkę 225j to tyle masz odmierzyc na strzykawce i tyle wstrzykiwac dziennie. :) tego menopuru to ci na dwa dni z hakiem powinno wystarczyć.
Nie doczytałam, że masz dwa opakowania. No to na 5 dni masz leki :) a jak lekarz zdecyduje ze masz brać dalej to przepis ze ci nową rp :)
 
LUTY:

24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne

25: madzionga - pierwsze usg :-)
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28: anika11 - usg u gina prowadzącego ciążę :-)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji


MARZEC:

01: Edelayn -
usg dopplerowskie+usg (kontrola przed cc)
08: Ewa651 - wizyta w szpitalu prowadzącym ciążę
10: Edenlayn - termin CC :-)
11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
15: megi - wizyta - rozpiska stymulacji



Anne, czekamy na wieści! &&& !!!
 
reklama
Do góry