reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

To prawda Jera, wydaje się jakby to było wczoraj . tak bardzo się bałam :( Dzięki Wam jakoś przetrwałam tamte chwile. Bylyscie dla mmnie nieoceniona otucha i podpora. Dziękuję :*****

Kachna musisz leżeć. Wiesz już z mojej historii . jak to jest :( Miałam nadzieję że Ciebie to jednak ominie :( Przykro mi kochana. Niestety taka cholerna przypadłość ciąży mnogiej :( ale jak widzisz da się przetrwac. Ja nam od świąt szyjke 5 mm - 1 cm. ( a to byl 26 t.c ) Zależy czy są skurcze, bo wtedy się skraca. Cofa się lekko gdy skurcze ustają. Uważaj na Was. Teraz zapewne będą chcieli wysłać Cię do szpitala aby podać dzieciom sterydy. Wierzę że będzie dobrze i wytrwasz tak jak ja. Tylko niestety oszczędzasz się już do końca, przez wiele tyg. :-( :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta 18sty,transfer 6 lutego byl,wedlug obliczen lekarza jest 5 tydzien i 2 dzien.
Jesetem zalamana 2 czarne dziury jak poprzegnio przed 9cioma miesiacami tylko wtedy byla jedna.Lekarz sam powiedzial ze zapowiada sie lyzeczkowanie,no chyba ze sama sie oczyszcze,brak cialka zoltego nicht,kompletne nicht jak poprzednio.
 
Marta 18sty,transfer 6 lutego byl,wedlug obliczen lekarza jest 5 tydzien i 2 dzien.
Jesetem zalamana 2 czarne dziury jak poprzegnio przed 9cioma miesiacami tylko wtedy byla jedna.Lekarz sam powiedzial ze zapowiada sie lyzeczkowanie,no chyba ze sama sie oczyszcze,brak cialka zoltego nicht,kompletne nicht jak poprzednio.
przykro mi :(
 
Do soboty będę wstawać tylko do wc no i się okarze czy coś się poprawi ale mam być przygotowana na ewentualny pobyt w szpitalu. Ostatnio twardnial mi brzuch ale po odpoczynku ustepowalo.
 
Marta 18sty,transfer 6 lutego byl,wedlug obliczen lekarza jest 5 tydzien i 2 dzien.
Jesetem zalamana 2 czarne dziury jak poprzegnio przed 9cioma miesiacami tylko wtedy byla jedna.Lekarz sam powiedzial ze zapowiada sie lyzeczkowanie,no chyba ze sama sie oczyszcze,brak cialka zoltego nicht,kompletne nicht jak poprzednio.
:-( :(
 
Marluna, trzymaj się :( ściskam mocno !!!
Anne, powodzenia dziś w nowej klinice :) żebyś przywiozła same dobre wieści !!!
Edenlayn, mam nadzieję, że wyślesz nam zdjęcie swoich ślicznych Maleństw po wizycie :)
Ma_rta, spokojniejsza już trochę ?? :)
Kachna, trzymam kciuki za to, żeby leżenie było tylko chwilowe !!!!!! :)
 
Marluna bardzo mi przykro :(

Kachna jak mus lezec to mus! ktory to tydzien? Wszystko bedzie dobrze! Widzisz nasza Edenlyan ;)

Dziewczyny z Niemiec myslicie ze jest szansa aby tabletki na tarczyce i obnizajace progesteron przepisal lekarz rodzinny?? Nie chce mi sie jechac do kliniki tylko po recepty :(
 
reklama
Do góry