reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny przy stymulacji mam menopur. Ale to sie bierze tylko jednego dnia? Bo ja myslalam ze przez kilka dni.
Lekarz zapisal dawke 225j, ja kupilam 2 opakowania menopur 600. Czyli mam wziasc jednego dnia 2 zastrzyki? I wszystko, czy po zmieszaniu odmierzyc jakas ilosc?
Prosze Was o pomoc bo ja jestem zielona:(
 
Dziewczyny przy stymulacji mam menopur. Ale to sie bierze tylko jednego dnia? Bo ja myslalam ze przez kilka dni.
Lekarz zapisal dawke 225j, ja kupilam 2 opakowania menopur 600. Czyli mam wziasc jednego dnia 2 zastrzyki? I wszystko, czy po zmieszaniu odmierzyc jakas ilosc?
Prosze Was o pomoc bo ja jestem zielona:(
Do tego mam 6 opakowan Bemfola 150j.
A na karcie napisane ze Bemfola i Menopur brac zawsze razem. Tylko ze ja mam za malo tego Menopuru, wiec jak to mam brac?
 
Dziewczyny przy stymulacji mam menopur. Ale to sie bierze tylko jednego dnia? Bo ja myslalam ze przez kilka dni.
Lekarz zapisal dawke 225j, ja kupilam 2 opakowania menopur 600. Czyli mam wziasc jednego dnia 2 zastrzyki? I wszystko, czy po zmieszaniu odmierzyc jakas ilosc?
Prosze Was o pomoc bo ja jestem zielona:(

Oby rosły, za to ciągle dźganie sie igłami muszą sie odwdzięczyć i rosnąć:):) powodzenia jutro na usg
Dziękuję
 
Ewunka czyli to 225 to jest na kilka dni tak? Ja myslalam ze to wszystko mam wziasc naraz. A to mam pomieszac i podzielic na kilka dni tak?
 
reklama
Dziewczyny przy stymulacji mam menopur. Ale to sie bierze tylko jednego dnia? Bo ja myslalam ze przez kilka dni.
Lekarz zapisal dawke 225j, ja kupilam 2 opakowania menopur 600. Czyli mam wziasc jednego dnia 2 zastrzyki? I wszystko, czy po zmieszaniu odmierzyc jakas ilosc?
Prosze Was o pomoc bo ja jestem zielona:(

Do tego mam 6 opakowan Bemfola 150j.
A na karcie napisane ze Bemfola i Menopur brac zawsze razem. Tylko ze ja mam za malo tego Menopuru, wiec jak to mam brac?

Strawbelka, prawie na pewno nie bierzesz Menopuru dwóch opakowań na raz. Dawki dzienne są takie jak mniej więcej napisałaś (225) więc dawka, którą Ci przepisano (225) jest najprawdopodobniej na jeden dzień. Masz dziennie 225, czyli 2x600 wystarczy ci na 5 dni (trochę zostanie). Więc oba leki starczą Ci na 5 dni. A kiedy masz kolejną wizytę? Może specjalnie lekarz zapisał na 5 dni, żeby zobaczyć co będzie za te 5 dni i wtedy ewentualnie zmienić dawki i wypisać nowe recepty.
 
Do góry