reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewa kochana tylko spokojnie. Może to jednak jakieś pozostałości albo dzień przewidywanej @@ (kiedyś lekarz wspomniał że mogą wystąpić na początku ciazy plamienia w dniu @) popatrz niektórym dziewczyna też się to zdarzyło i jest ok. Kochana spróbuj zasnąć choć wiem że dziś to pewnie będzie twoja najgorsza noc. Ale jeśli masz i tak nie spać pojedz do szpitala dla swoje święto spokoku? ! Trzymam za Ciebie baaaardzo mocno kciuki wierzę że wszystko jest ok.
 
reklama
Ewa ja w pierwsze ciąży miałam krwiaka i non stop krawienia żywą krwią, spokojnie. Staraj sie wyluzować. Nerwy i stres pogorszą sprawę. Oby sie nie rozkręciło. Kochana trzymam kciuki zeby z dzidziusiem było wszytko dobrze jutro.
 
Po pierwsze najwyższe stężenie prolaktyny jest w nocy, wiec jak nie karmisz/odciągasz w nocy to nie napędzasz laktacji. W nocy najwięcej mleka się produkuje no i to mleko to tłuszcze a dzienne to białka. Jeżeli podajesz mm a będziesz karmic małą tak samo czyli jedno karmienie musi być dodatkowo, a nie zamiast to ilość mleka twojego pozostanie stała. Bo jeżeli karmisz mm zamiast mlekiem swoim to o tę flachę będzie mniej, dodatkowo jak przestaniesz odciągać w nocy to produkcja zwolni. No i w efekcie podasz następna flache z mm bo tak właśnie to działa. jak chcesz rozkręcić laktacje to przystawiajodciagaj częściej.
No ja w nocy odciagam raz, karmie poki co raz cyckiem koło 4 bo 6 to juz dzien i potem tez pompuje.
Bede wiesz, dawac mm jak nie bede czuc sie na siłach na cycka - dzis jestem przygotowana na obie opcje :)
 
Hej dziewczyny,
Mam pytanie, jakie były zalecenia przed transferem, chodzi mi o te wszystkie witaminy, co trzeba brać, typu magnez, nospa, ananasa jeść, olej lniany pić, ktoś mógłby mi to dokładnie przypomnieć?Katep_7 może pomożesz?
Za m-c mam zamiar podejść do crio i chcę się trochę przygotować, mimo że, nie liczę na powodzenie.
Z góry wielkie dzięki;-)
 
reklama
Jestem juz gotowa na najgorsze spałam w nocy mam teraz plamienie ale niestety test juz wyszedł słabo dwie kreski ale jedna bardzo blada także koniec mojego szczęścia
Boli nie mam i nie miałam prawie tylko wczoraj silne krwawienie i bardzo duże skrzepy niestety
Nie wiem jak zniosę ta wizytę dobrze ze jest ze mną maź choć bardzo mi go żal bo wiem jak bardzo sie cieszył :( zreszta tak jak Ja
 
Do góry