reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam drogie panie. Mnie również nie jest obcy ten temat. My z mężem mamy już bobasa po in vitro a w tym roku planujemy transfer mrozaczka. Czy któraś z was miała taki transfer i czy się udało? Mamy tylko jeden zarodek zamrożony wiec obawiam się czy się uda.
 
Witaj iga2421. Ja miałam tylko raz transfer i to z mrozaka, mnie się nie udało, ale wielu się udaje. A jaki to mrozak? Blastka , jakiej klasy?
 
Hej Iga. Ja właśnie jestem po drugim crio. Pierwszy się udał - niestety na krótko.
Powodzenia! Gdzie będziesz podchodzić do transferu?
 
reklama
Kate mój Igor też zasypiał tylko na rękach a szczególnie po cycu. Próbuje w dzień choć jedną drzemkę w wózku. Pomocma aplikacja w telefonie Kubusiowe Radio. Znam już wszustkie piosenki;/ a na nocne spanie mam nagrane na tel i misiu interaktywnym bajki czytane np.przez Michała Żebrowskiego. Igor chwile marudzi. Smok w buzi. Przutula się do pieluszki flanelowej. Trzymam go za rączka. Trochę go pogłaskam po buźce o odlatuje. I mam od 3 do 4,5 godz wolnego bo sama się jeszcze nie kładę. Trzeba ogarnąć dom. Później młody się budzi i juz nie wraca do lozeczka tylko śpi do rana ze mna bo karmie co 1,5 max 2 godz
 
Do góry