reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Przy pobieraniu okazalo sie ze mialam za mala dawke leku I slabs sie stymulowalam. Czyli mialam tylko 1 komorke. Zaplodnila sie - Bo mnie poinformowali. Wiec jak cos odpukac nie tak to..... Czeka mnie Wszystko od nowa :no:

No mi sie z pierwsza udało wiec jakby to była jedna to byłoby ok :)
Wiec jestesm dobrej mysli !

A nie Mialas podglądania ? Ja miałam dwa razy podczas zastrzykow
 
reklama
Ja mam taka specjalna rzecz do wkladania Wiec wpycham ja naprwde gleboko ... No cos tam zawsze wyplynie moze tylko tak panikuje :angry:

No no kazdy ma ten aplikator :) ale mnie to denerwowało bo po jakims czasie podrażnia wszystko a ze ja 20 lat tamponów używałam bez aplikatora to palcem mi precyzyjniej szło :)
 
No mi sie z pierwsza udało wiec jakby to była jedna to byłoby ok :)
Wiec jestesm dobrej mysli !

A nie Mialas podglądania ? Ja miałam dwa razy podczas zastrzykow
mialam podgladnie kilku razy. Wiedzieli ze mam 2 duze I nastepne 2 co rosly. W Niech pokladali nadzieje ale niestety na koncu te dwie zdominowaly te mniejsze I zostalam z 1 komorke. Strasznie ryczalam . Uspakajali mnie ze jest nadzieje Bo mam ta jedna. Trafilam na lekarza polke I obiecala mi zadzwonic na drugi dzien dad znac czy sie zaplodnila. No I jest. Jeszcze jutro rano zadzwoni czy sie podzielila I Wszystko ok.
 
mialam podgladnie kilku razy. Wiedzieli ze mam 2 duze I nastepne 2 co rosly. W Niech pokladali nadzieje ale niestety na koncu te dwie zdominowaly te mniejsze I zostalam z 1 komorke. Strasznie ryczalam . Uspakajali mnie ze jest nadzieje Bo mam ta jedna. Trafilam na lekarza polke I obiecala mi zadzwonic na drugi dzien dad znac czy sie zaplodnila. No I jest. Jeszcze jutro rano zadzwoni czy sie podzielila I Wszystko ok.

No to trzymam kciuki :)

No ja miałam 3 i Dlatrgo dołożyli mi zastrzyki jeszcze tydzien to sie zrobiło wiecej troche - bedzie dobrze :)
 
Ja tez mam nadzieje chociaz Im dluzej tym wiecej czarnych mysli. Nic nie czuje poza takim ciagnacym bolem od czasu do czasu po lewej stronie. Oby to byl dobry znak
 
Czesc babole kochane....

witam nowe jeszcze nie zaprawione w boju kobitki ,trzymam kolana za jutro ,i chlipam z Tymi u ktorych nie poszlo kurna tak jak powinno,ale iskierka nadzieji jeszcze jest najeczko nasza kochana:happy:.Mnie tylko tutaj widocznie nie ma bo codziennie podczytuje ialbo sie wkur... albo ciesze i piachy zaciskam. To taki dziwny dla mnie czas ,zawieszenia miedzy ziemia a niebem....ale duzo sie dzieje ,wiec czas leci szybko...

Widze ze ,robi sie nam miedzynarodowo i to w sumie dobrze .Przynajmnie wiemy ,ze w Norwegii,Szwecji i Niemczech jedziemy na tych samych lekach i podobnymi protokolami.Fajnie,bo mozna powymieniac doswiadczenia:-):-):-)

Kate a nie mowilam,martw sie o siebie i dzidzie ???? usiadz w koncu na d... i przestan szalec ,to sie reszta uspokoi.:-):-) A moze relanium troche?;-):-p;-):-p
 
reklama
Do góry