reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Blake
przykro mi bardzo:-(
może jak trochę czasu minie to jednak zmienisz zdanie i spróbujesz jeszcze raz?:blink:
ja po poronieniu w jedenastym tyg. też miałam poważne wątpliwości czy próbować dalej, te traumatyczne przeżycia zupełnie podcinają skrzydła, do siebie doszłam dopiero po pól roku, po terminie planowanego wcześniej porodu:-(. wiem, ze moje podejście do criotransfeu , 3 miesiące po naszym dramacie było zbyt wczesne. Każda z nas musi się sama niestety ocenić, kiedy jest ten czas...
jestem jednak zdania, że próbować zawsze warto:tak::tak::tak: Ważne tez by mieć wokół siebie osoby, które nas wspierają, i bez względu na decyzje, są zawsze p naszej stronie.
 
Kasik nie robilam bety. Tylko test ciazowy jak mi kazali. Andromeda dziekuje za wsparcie. Kilka miesiecy dam sobie spokoj. A potem sie zobaczy.
 
Blake nie odstawiaj lekow zrob sobie bete ona jest wiarygodniejsza. Ja tez krwawilam i mialam duze skrzepy a okazalo sie ze to krwiak a dzidzia sie trzyma. Jedz jutro do lekarza niech to zobacza.
 
Przyszła @@@:-):-):-) wg mojego starego, 26 dniowego, cyklu, więc jutro zaczynam przygotowanie do crio:tak::tak:. Jestem jakoś tak pozytywnie poddenerwowana, jak dobrze pójdzie za niecałe trzy tyg. zabieram malucha z zimowiska :-D:-D:-D
Kate zmień mnie proszę w kalendarzu, z 12 na 9 lutego:-D:-D:-D:-D
 
andromeda no to startuj i przygarnij kropka:yes: Widzę, że pięknisie na Ciebie czekają.
calineczkaa już wpisałam Cię na 11.02 na punkcję więc masz być posłuszna;-)
Dorotka a po szpitalu to jaki masz rozkład jazdy? @ i zaczynasz ze mną stymulacje?:happy2:


Jutro trzymamy kciuki za wizytę sykatynki, serduszka Olusi
oraz pęchole
calineczki i start andromedy
yes4lo.gif.pagespeed.ce.G9yJA6Q2NT.gif



LUTY

09: Olusia - echo serduszek
09: calineczkaa - podglądanie pęcherzyków
09: sykatynka - wizyta u immunologa
09: andromeda5 - przygotowanie do criotransferu


10: bunieczek29 - wizyta u chirurga naczyniowego
10: bunieczek29 - przegląd podwozia
10: Jo.M - wysoka beta!
11: calineczkaa - punkcja
11: dorotav - badania w szpitalu
12: GizaS - wizyta pęcherzykowa
12: annemarie - badania hormonalne
13: Migotka - wysoka beta!
13: bunieczek29 - badania genetyczne
16: Hess - początek wyciszania
20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
27: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC

Yplocka1 - udana stymulacja

Ying - Ying - udany criotransfer
.szkrabek - początek stymulacji
 
Ostatnia edycja:
kate, plan po szpitalu jest taki, że jak przyjdzie @ to zaczynam stymulkę, tylko nie wiadomo kiedy przyjdzie bo moja hrabina ma mnie gdzieś, po poronieniu rozregulowało się wszystko, prawdopodobnie ok 5 marca powinna się pojawić więc Ty pewnie już będziesz w okolicy punkcji :happy2:

Blake, a masz możliwość zrobienia w UK bety ? Przykro mi, ale pozbierasz się do kupy i siła do walki powróci i spróbujesz ten ostatni raz za jakiś czas, wiesz żeby potem nie żałować.
 
Cześć wszystkim
Wróciliśmy z kliniki. Oczywiście lekarz przepisał mi gonapeptyl, z tymże nie mam wersji daily, tylko dostałam jeden zastrzyk już w lecznicy i mam spokój, nie muszę się kłóć, dawka jest na miesiąc :confused: nie słyszałam o takiej wersji, ale o wielu jeszcze rzeczach nie słyszałam, a jedno ukłucie to nie 21, heh, więc nie marudziłam oczywiście :-D

1 marca zaczynam stymulację, o ile w badaniu wszystko wyjdzie ok po tych 3 tygodniach. Jakoś do mnie jeszcze nie dociera, że już się zaczęło...
 
reklama
.szkrabek super opcja, pewnie dostałaś gonapeptyl depot. Ja po zwykłym gonapeptylu cykl miałam ok.46dni. Po depocie cykl się potrafi wydłużyć jeszcze bardziej. Coś za coś niestety, ale efekty są lepsze:tak:
 
Do góry