reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczynki

Kikifish - Trzymam kciuki z całych sił za dzisiejszą wizytę. Czuję że znowu na strachu się skończy. Napisz smska po wizycie.

Olusia - Co słychać , gdzie się podziewasz. Mam pytanie do Ciebie nie miałabyś do ostąpienia luteiny pod język.

Dorotav - Cześć jestem , jestem już melduję co u mnie. W środę miałam punkcję. Pobrali mi aż 3 komórki. Dzięki Bogu wszystkie się zapłodniły i dalej się dzielą . Jutro mam transfer tylko nie wiem jeszcze o której , później mi zadzwonią. Także od soboty kolejne odliczanie do bety:szok: . A jak u Ciebie się sprawy mają?

sham - na pewno spadnie Ci tsh jak zwiększysz dawkę. Ja osobiście już nie pytam lekarza czy zwiększyć czy zmniejszyć. Jak sobie badam tsh i jest powyżej 2 to o 25 zwiększam dawkę. Wcześniej pytałam zawsze lekarza o to a on zwiększał dawkę tak ja ja to robię także głowy mu już nie zawracam. W grudniu robiłam badanie i miałam tsh 2,24 z dawki 50 dziennie , zwiększyłam na 75 , 75 . 50 ... Robiłam badanie tydzień temu i spadło do 1,14. Miesiąc czasu to dużo także na pewno obniżysz poziom.

Asia77 - ja też uważam że powinnaś odczekać i ze względu na zdrowie a przede wszystkim na jakość komórek. Potrzeba minimum 3 cykli między stymulacjami.

Lilia - Przyszły mi parę dni temu wyniki i mam 2 mutacje w MTHFR. Dr przepisał mi kwas foliowy 15 , no i oczywiście mam fragmin 5000 i biorę acard. Nie wiem co z tymi mutacjami , praktycznie każda z nas ją ma. A u Ciebie jak tam ? Kiedy sprawdzasz NK.
 
reklama
To będzie dobry rok:-)
Same dobre rzeczy się dzieją więc musi być dobrze!
Przyszła dzisiaj pensja i dostałam podwyżkę yuuuupi:-p wreszcie:-)
Jak M nie znajdzie pracy, to będzie miał inną funkcje- kogut domowy..buehehe
Przestałam się martwić..będzie dobrze:tak:
Dodatkowo wczoraj poszłam do apteki po gonapeptyl, a tu za 7 amp. 3zł to jak za darmo.Jaka to jest ulga, wcześniej to w tysiącach szło..A teraz za całe ivf może zapłacimy z 1000:happy2:

To będzie dobry rok mówię wam:-)
 
Ostatnia edycja:
Kate, gratulacje w takim razie podwyżki, a czy wraz z podwyżką poszedł awans???:-)
Fajnie, że masz superaśny humor i podejście do życia:rofl2:
Oby najbliższe dnie zleciały, jak z bicza strzelił!!!:-D
 
Sham - spokojnie możesz sobie sama zwiększyć dawkę o np. 25 mg. Nie wiem jak teraz bierzesz? TSH spadnie w miesiąc z pewnością. Mnie chyba w 1,5 m-ca spadło z 2,5 na 1,2, więc luz.

calineczkaa - o, masz już wyniki. Ja się dopiero w recepcji dowiem, bo nie mam nr do zalogowania się przy sobie.
 
Hess, ja już znam go na pamięć:-)
Byłam w szoku jak zobaczyłam przystojnego Pana położnego, który mi krew pobierał;-)
Pierwszy raz się śmiałam podczas oddawania i nic mnie nie bolało;-)Chyba się zakochałam:-D
 
Ostatnia edycja:
calineczkaa już bardziej awansować nie mogę,no chyba że kierownicze stanowisko, a ja aż tak ambitna nie jestem:-p papier niech będzie ten sam a kasa niech spływa:-p pieniądze może szczęścia nie dają ale wiele rzeczy ułatwiają...:happy2:
 
Właśnie patrzyłam w kalendarzu, że poprzednia stymulacja trwała 10 dni, 11 dnia wzięłam Choragon.
Chyba lekarz zastosuje te same dawki Menopuru?Z kolei jak ten Cetroide ma zapogiegać hiperstymulacji, to przez niego dłużej się będę stymulować?Czy mniej pęcherzyków dzięki niemu będzie mi dojrzewać?
 
reklama
Kate gratuluję podwyżki ...:-)

calineczka ja zawsze myślałam ,że cetrotide pod koniec stymulacji ma jedynie zapobiegać przedwczesnemu pękaniu pęcherzyków...ale może się mylę :baffled:

Ja już po wizycie . Dostałam Proverę 2x1 przez 14 dni . Mam dostać @ i 17 go lutego kontrola już napewno z wynikiem histpatu , bo dziś nie było ( mogę dzwonić za tydzień , chyba ,że sami zadzwonią - a to będzie bardzo źle ) i decyzja co dalej. Jak wynik będzie zły to niewiadomo co , a jak dobry to czeka mnie histeroskopia ....więc się odwlecze ...:-( pewnie za to niejedna z Was trzymała kciuki :-p

Kofffam Was :zawstydzona/y:
 
Do góry