reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny i chłopaku :-)

Asia_77 - dołączam się do zdania innych dziewczyn, że z kolejną stymulacja powinnaś poczekać, aż organizm dojdzie do siebie :-p Wracaj do zdrowia.

Migotka - kciukam za pozytywny rozwój sytuacji :tak:

Jo.M. - jutro Twój wielki dzień. Kciuki mam jak zwykle zaciśnięte i czekam na smsa. We wtorek byłam na pobraniu krwi do badania. Krew pobierała mi moja ulubiona pielęgniarka, która mnie zawsze pociesza, że w końcu się uda, trzeba walczyć. Powiedziała, że mam w piątek zadzwonić i zapytać, tylko nie zapytałam w który piątek :-p
 
reklama
Kate, nie uwierzysz, ale to zupełny przypadek, ten sam dzień i pół godz róznicy między wizytami;-)
Ja to nie wiem, Hess jest mi chyba pisana:-)
Migotka, zazdroszczę Ci, że jesteś już po punkcji;-)Też bym chciała mieć podane 2 zarodki, jeśli oczywiście tyle będzie. Zagadam o to z Dr. Kunickim.
 
Jo, M kciuki zacisniete za jutrzejszy dzien
ja wizytę mam o 18:30, mam słabe przeczucie- bo i choroa w tym cyklu, i to tsh ktore nie spadlo a do tego czuje jak kuje jajnik wiec pewnie torbiel !! za 5 godz wszystko się wyjasni
Asia ja zgadzam sie z dziewczynami, najważniejsze jest zdrowie !! zrobisz histeroskopię i będziesz gotowa :) Migotka- wow ile jajeczek, oby znich były piekne zarodeczki
Giza :D Ty dzisiaj masz wizyte u bioenergoterapeuty :D koniecznie daj znac jak było
 
Migotka gratulacje, i trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji :-)

A ja mam tez pytanko: w programie z MZ nie można transferować 2 zarodków poniżej 35 r.ż., a jak to jest z mrożonymi zarodkami, czy podczas crio mogą transferować dwie blastki?
Można- nie można. Mnie dali 2 zarodki przy 2 stymulacj. Teraz raczej tez 2 chca dac
 
Hess moje tsh to 2,7- jutro mam wizyte mam nadzieję że doktor zwiększy mi dawkę i do transferu zdąży tsh spaść :/
dziewczyny da się wmiesiąc zmniejszyć tsh tak żeby było choć poniżej 2??

Sham ja miałam tsh 2,4 i brałam dawke codziennie po 25mg i po 6 tyg spadła i do 0,17 :szok: teraz mam brać 5 razy w tyg żeby troszke do góry poszła.
 
Sykatynka, bo Ty masz dobre zarodki i pewnie nie chce ryzykować za bardzo.
Ale przy średnich i słabszych zarodkach powinni podawać po dwa.
Skoro mogą zapłodnić wszystkie komórki, to też nie widzę przeszkody, dlaczego by nie podać dwóch zarodków.
 
reklama
Calineczkaa niekoniecznie, u mnie w 1 procedurze wszystkie 5 zarodków doszło do blastocysty, 3 zarodki były AA a dwa BB więc całkiem dobry wynik. Nie chciałam na początku 2 bo bałam się ciąży mnogiej. Lekarz określił mi szanse na bliźniaki w granicach 1,5 %. Nie tylko prawidłowe zarodki dają pewność sukcesu, musi się zgrać wszystko w odpowiednim czasie i potrzeba odrobiny szczęścia. Mając za sobą 3 transfery wolałabym brać po 1 zarodku bo każdy transfer to szansa że może tym razem a jak nie wychodzi to tracimy 2 Bąble...
 
Do góry