reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Olusia kicham, kaszle i się zastanawiam czy ten bakcyl nie zepsuje wszystkiego? a co do reszty brzuch mnie boli bardzo tak jakby ciągnie niby na @ ale to jakoś inaczej. I taki tkliwy ten dół brzucha chyba to żle, co? biorę nospę..czy może cos jeszcze?
 
Kate ....pisałam :zawstydzona/y:, ale nie ma znaczenia Kochana , wiem ,że i tak mi kibicujecie ,za co baaardzo dziękuję . Podglądanko 11 go.

Olusia a masz jakieś zdjątko z ostatniej wizyty ?
 
Aisa_77 psikro mi :-) musiałam źle zapisać, albo nie doczytać.. ale teraz chyba wszystko się zgadza 11 podgldanko i 16 pobieranko:-) z natury jestem strasznie roztrzepana, więc będą wpadki oj dziewczyny będą:-D



Olusia TAK CHCEMY ZDJĄTKO !!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
dziewczyny nie ważne co teraz będzie :-p ważne ze możemy zajść w ciaze a skoro możemy z mymy M zajść w ciaze tobedziemy walczyc:-) jeszcze mocniej! czekamna bete następną i niech walczy jeżeli będzie to dziewczynka to będzie to Wiktoria:-p od zwycięstwa:-p

Kate gratuluję:) Niech betka rośnie wysoka:) A co do imienia, to my dla dziewczynki mamy Wiktoria, właśnie od zwycięstwa :tak: Ja acesan odstawiłam w 7tc.

Ewelajna, gratuluję przyrostu bety:) Teraz zobaczysz jak na każdym usg jest coraz większy maluszek:)
 
Ostatnia edycja:
migotka z tego co widzę jedno cudo zagościło w brzuszku teraz sama nawet owulujesz wiec jeszcze może Ci życie psikusa zrobi:-p najgorsze jest to że niby ivf taka wysoko wyspecjalizowana metoda leczenia taaa... a tak naprawdę Ci wszyscy lekarze, oni wiedzą - że nic nie wiedzą :-D
mój M mówi ze testują na nas:happy:

Quinnie może faktycznie adopcja zarodka to wasza droga a potem wpadka na stare lata:-p ponoć tak się zdarza często przy adopcji:-p
 
Kate zgadzam się z Tobą i Twoim mężem w zupełności, jak trafiłam do szpitala z krwawieniem to pierwsze co lekarz kazał mi zrobić to odstawić leki, wytłumaczyłam mu że to był transfer na cyklu bezowulacyjnym, ale nie dotarło, a może nie miał pojęcia co do niego mówię, rano stwierdził że jak chcę to mogę sobie brać tabletki... brak słów. A to całe in vitro to jeden wielki test, tylko bardzo kosztowny nie tylko pod względem finansowym ale przede wszystkim emocjonalnym.
 
reklama
Kurczę jeszcze nie ma wyników!!!! Zwariuje zaraz, czytam was cały czas i przepraszam, że nie dziękuje za kciukasy ale nie chce zapeszać ;-)
 
Do góry